2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اسی ظرف هفتسین منم تقریبا مثل مال تو .من تو ریختن سمنو وسرکه تو اینا مشکل دارم .تو چیکارمیکنی؟

منم از این ظرفا دارم هر سال با اینا سفره مینداختم من از این نعلبکی های شیشه ای مبزارم داخلش سرکه و سمنو میریزم دیده نمیشه 

2740

ببین اسی جان اینجوری تور بنداز از ساتن قشنگتره منم طرفام مثل تو بود تو اونا میچیدم خیلی گشتم عکس نداشتم متاسفانه واست بفرستم ولی منم خیلی شمعدون و گل میزارم که پر بشه از این برگ های رز مصنوعی لمسی هست تو بازار اونا رو هم میگرفتم میریختم خیلی قشنگن شبیه طبیعیه کاملا واسه تنگ هم از این حوض های کوچیک داشتم 

ببین اسی جان اینجوری تور بنداز از ساتن قشنگتره منم طرفام مثل تو بود تو اونا میچیدم خیلی گشتم عکس ندا ...

عزیزم حالا نچیدم که فقط گزاشتم بینم زیرش چیزی بندازم بانه

عزیزم حالا نچیدم که فقط گزاشتم بینم زیرش چیزی بندازم بانه

اره متوجه شدم بنداز بنظرم بهتره ببین اگه یه پارچه سنتی یا روسری چیزی داری یا این قلم کاری های اصفهان ارزونم هستن یا ترمه همش خوب میشه چون ظرفات قشنگن سنتیه هر چی بزلری خوشگل میشه