2733
2734
حرفت مسخره بود

اره مسخره بود .

کی هست ک بدون مشکل باشه . بدترین و سخترین شرایطم داشنه باشی باید بمونی و بجنگی نه اینک بااین حرفای مسخره ت حال خودتو بدتر کنی . پاشو ی وقت مشاوره بگیره .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه حوصله ای داریااا قبل خودکشی تاپیک میزنی! کارتو بکن دیگه تاپیک زدن نداره. خدا رحمتت کنه.

دارم خودکشی میکنم چون یه سری ادم مثل تو دورم ریختن..یه سری ادمه نامهربون

کینه ای نیستم ولی الزایمرم ندارم.
2731
کاش میشد یه دعایی بخونید بهم فوت میکردید اما نمیشه.خودمو اماده این روز کرده بودم اما نمیدونم چرا انگ ...

عزيزم همه ما اندازه ي تو و شايدم بيشتر مشكلات داريم. شايدم صبرمونم كمتره. ولي اين كار دخالت در امور خداونديه. با مردن تو شوهرت نه درست ميشه و نه مادر شوهرت. و نه مشكلت حل ميشه. تازه مشكلي هم به مشكلاتت اضافه ميشه. در ثاني اصلا شايد نمردي و عليل افتادي يه كوشه. فكر كردي به اين كه اكه وقت مردنت نباشه و اين كار فلجت كنه جه اتفاقي ميفته؟ به خدا توكل كن. من خودم همه اين راه ها رو ديدم به كجا ختم ميشه. مواظب سلامتيت باش. 

تانريم يالنيزجا سندن رجا ادييوروم ..... يارديم اد بانا........  

بابا ولکن توروخدا 

ادمای دورت خودشون انقد مشکل دارن 

دوحالت داری یا انجام میدی نصف میمونه و مایه ی ابروریزی و یاااینک انجام میدی و میری و فوقش تا 40روز ناراحتن . تموووووووم .ی حالت دیگم داره گ ما رو گرفتی اول صبحیه خخخخخ

باشه تو راست میگی  گوش ما هم مخملیه. لطفا ریپلای نکن وقت من خیلی با ارزش تر از این حرفاست. و البته همینکه تو این تاپیک مسخره پست گذاشتم به اندازه ی کافی وقتم رو تلف کرده.

گر نگهدار من آن است که من میدانم* شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد*
خداوکیلی بعضی وقتا راجبم حرف بزنید. دوست داشتم همیشه پر بازدید شدنو.😥

عزیزم شاید افسرده ای نکن این کارو توروخدا فکر همسرت و ماددت باش که چه زجری میکشن

خدایا مرررسی نمیدونم چطوری تشکر کنم ازت دستای پسر کوچولومو صحیح و سالم  بذار تو دستام  دوستت دارم    پسرم و همسرم عاشقانه دوستتون دارم
باشه تو راست میگی   گوش ما هم مخملیه. لطفا ریپلای نکن وقت من خیلی با ارزش تر از این حرفاست. و ...

هیچوقت شاخ تو جیب کسی که حرف خودکشی میزنه نذار حتی اگه باورش نمیکنی 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
بدبختیهام زیاده.هر چیزی یه ظرفیتی داره.من بدبختیهام از ظرفیتم بیشتره.تمام زندگی ام درد میکند.

عزیزم سرگذشت انایار رو خوندی توی پربازدیدها بود؟

گمون‌نمیکنم از اون بدبخت تر باشی

🔮برای سلامتی و طول عمر پدر و مادرم یه صلوات بفرستید🔮
باشه تو راست میگی   گوش ما هم مخملیه. لطفا ریپلای نکن وقت من خیلی با ارزش تر از این حرفاست. و ...

به روح برادرم من کسی رو دست ننداختم.بابا میخوام واسه همیشه از این دنیا برم اجازه ندارم یه ربع تو این کوفتی باشم واسه اخرین بار؟مثل این که شما از من بیشتر عجله داری واسه رفتن من.میرم عزیزم میرم نگران نباش

کینه ای نیستم ولی الزایمرم ندارم.