2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ستاره جان کنایی چرا خبری از خودت ندادی،

نگرانتیم، دوست عزیزم

امیدوارم زودتر بیای و خبری خوب از خودت بدی😙

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
2740
ستاره جان سلام  عزیزم چن بار برات پست گذاشتم انگار متوجه نشدید  خاستم از احوالتون باخبر ...

سلام عزیزم خوبی 

بخدا اصلا ندیدم پستی ازت 

برام پیام خصوصی میفرستادی 

مگه میشه یادم نیاد بهت ارادت دارم😍😍

سلام عزیزم خوبی  بخدا اصلا ندیدم پستی ازت  برام پیام خصوصی میفرستادی  مگه میشه یاد ...

پیرم کردی ننه بقربانت 

بگو احوالت چطوره همه چی خوب و باب میلت شده جان دل☺

دو ست خوب خودمی 

این متن واسه ایندس یعنی همه چی تو این دنیا زود گذره هیچی ارزش ناراحت کردنت رو نداره ..البته ی برداشت دیگه اینکه الان باید اروم باشی و ب اهدافت تو اینده فکر کنی..ی همچین چیزی..ولی ب من ارامش میده یکم تو فکر فرومیرم وقتی اینو میخونم  

2706