2737
2734
عنوان

فردا روز سرنوشتم...پربازدید کنید لطفا فقط همین یه بار.

| مشاهده متن کامل بحث + 3532 بازدید | 111 پست

چجوری میره تو پربازدیدا؟؟؟؟

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!پسرم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم داري اشتباه رفتار ميكني، به خاطر پدرش داري زندگب خودتو از بين ميبري، در صورتيكه ميتونستي شوه ...

تاپیک های قبلش رو بخون خون به جگرش کرده این پدرشوهر

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
2728
مشخصه اصلاسیاست نداریا زن به جزموردخیانت دیدن مرردشومیتونه راححححتتتت تومشتش بگیره ها مردهااینقدم پی ...

تاپیکام بخون 

اگه واقعا میشه بهم بگو 

یکسال تلاش کردم 

با یه نفر طرف نیستم 

با ننه و باباو خواهر و برادرش هم طرفم 

و خودش که تو دنیا فقط این چهارتا میخواد 

حتی خودش رو هم نمیخواد 

2740

اجی مجی پربازدیدشووووووو.... عزیزم انشالله که مشکلت حل میشه ولی حالا که کار به اینجا کشیده اگه میدونی مرد زندگی کردن نیست یا شرط درست بزار یام جدا شو... اگه این دفعه کوتاه بیای باید کلن دیگه عقب بکشی 

خدایا لطفن حسرت چیزی که میخوام وبه دلم نزار... وقتی الان ذوق وشوق داشتنشودارم 10سال دیگه دادنش به دردم نمیخوره... 

تاپیک قبلیت رو یادمه. خدا کنه شوهرت درست بشه والا رفتن به اون خونه با اون همه وقاحتی که شوهرت داره اشتباهه محضه. 

حامله بودی؟

یک فکر بکارید‌، یک عمل درو می‌کنید. یک عمل بکارید‌، یک عادت درو می‌کنید؛ یک عادت بکارید، یک شخصیت برداشت می‌کنید ؛ یک شخصیت بکارید‌، یک سرنوشت درو می‌کنید.