2737
2739
حرف عمه شما مناسب نیست،صرف نظر از هر نیتی که داره..به نظر من به جای این که از ادبیات مشابه خودش استف ...

این جور حرف زدن برای ادمهایی که یه ذره شعور تو وجودشون مونده باشه موثره

نمیدونم اینو اول  امتحان میکنم ایشاااااااااااااااااااالا که موثر باشه هرچند بعید بدونم میگه من دلسوزتم که اینو میگم به فکرتم 

اونوقت چی 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
بابا قطع رابطه کن ماک میگیم جواب نده میگی پرو تر میشه جوابم بدی یچیزی داره ک بگه بهترین کار اینه که ...

قطع رابطم باهااااش اصلا خونه اش نمیرم الانم گفت اصن خونه ما نیومدی 

من برم اتاق دنبالم راه میفته درو وا میکنه صاف رو تخت میشینه 

ولی یا باید جدی باهاش برخورد کنم بگم مسئله شخصیه بار اخر باشه میپرسی 

یا مقابله به مثل کنم از این دست جوابهای فیها خالدون سوز بدم که حرصش بدم 

بچه ها من خیلیییی حرص خوردم الان الکی الکی    خیلی سعی میکنم برام مهم نباشه ها بازم نمیشه 

واقعا خدا رو خوش نمیاد انقد ما دخترای مجرد رو اذیت میکنن 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این جور حرف زدن برای ادمهایی که یه ذره شعور تو وجودشون مونده باشه موثره نمیدونم اینو اول  امتح ...

ادم های فهمیده اصلا کنجکاوی نمی کنن...بهشون بگید «اگر نیتتون دلسوزی بود قبلا چند بار گفتین..به نظرم کافیه،دستتون درد نکنه» هر چه قاطع تر برخورد کنید بهتره،یه مدت هم باهاشون کمتر حرف بزنید و اصطلاحا سرسنگین باشید. مطمئن باشید بهتر جواب می گیرید.و ارامشتون بیشتر میشه. باز هم هر جور صلاح می دونید.

2728
بگو منتظرم داستان های دنباله دار دعواهای تو و شوهرت تموم بشه بعد داستان ازدواج خودمو برات بخونم  ...

ریحان این همه جواب رو خودت ساختی؟

عجب ذهن باحال و فعالی داری 

دمت گرم قشنگ داری مایه میذاری واسم 

من اول پیشنهاد پریزاد رو اجرا میکنم اگه بی ادبی کرد و بازم ادامه داد 

دیگه این حرفای تورو رگباری میفرستم براش 

قطع رابطم باهااااش اصلا خونه اش نمیرم الانم گفت اصن خونه ما نیومدی  من برم اتاق دنبالم راه میف ...

این دیگ چ موجودیه😱 هر طور دلت خنک میشه جوابشو بده😒

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی
2738
بگو مشکل بابام تو بودی ک ب لطف امدادهای الهی و مردمی حل شدی و شوهر کردی ، من مشکل نیستم حلم کنن  ...

جوابات عالین غش کردم از خنده 

اصن اروم شدم