2733
2739
عنوان

مادرشوهرم باز عید باهاش ماجرا دارم بیاین بگین چه کار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 747 بازدید | 74 پست
مادرشوهر منم عین مادرشوهر شما میگفت اما خودم همیشه و همه جا تعریف پسرمو میکرد و قربون صدقه اش میرفت ...

بیا عکس گداشتم ببین زشته واقعا 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من يه سوال از كل نيني سايت دارم. شماها كه ميدونين از خانواده شوهر خوشتون نمياد چرا ازدواج ميكنين؟ بم ...

مجردی؟؟؟

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2738
عکسشو گذاشتم ببین زشته 

ماشالا خییلی هم نمکیه. بچه برا پدر مادرش زندگیه . و زیباس و نززار کسی به بچت بی احترامی کنه ک عادت میشه و بچه اعتماد به نفسشو بعد چند سال دیگه از دست میده.

مثبت فکر کنید،اتفاقهای مثبت رخ میدهد...

پسر منم تا 6ماه سبزه بود هرکی میدید میگفت سیاهه منم رک جواب میدادم به سفید برفی بودن خودتون ببخشید اگه بچه های خودتون سفید بودن بعد اظهار نظر کنین به همه گفتم دیگه دهنشون را بستن الان که 10ماهه شده به خدا قسم سفید شده مثل ماه هرکی میبینه خیلی خوشش میاد ازش 

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
پسر منم تا 6ماه سبزه بود هرکی میدید میگفت سیاهه منم رک جواب میدادم به سفید برفی بودن خودتون ببخشید ا ...

مگه منم از این به بعد بگم شما یه خوشگلی و سفیدی خودتون ببخشید 

چه بی ادب.خودت سبزه ای؟   چرا قهر نمیکین؟

من سفیدم بچه اولم پسره اینقدر سفیده که رگاش دیده میشه ولی دخترم معمولیه اصلا سبزه نیست ولی دربرابر ب0ه اولم خیلی سیزه دیده میشه خودمم معمولیم 

خودمم حس میکنم اگر باهاش درگیر بشم بیشتر لذت میبره حالا اون پسر دیگش نازاست شیطونه میگه دفعه بعد بگم ...

واقعا متاسفم  با این حرفت الان  اینجا دل خیلیا رو سوزوندی و شکستی 

رسیدم به این پستت دلم شکست اینو بدون بچه رو خدا میده دست بندش نیست خانوم محترم

خدایا راضیم به رضایت یاور همیشگی من امید من مطمئنم تنهایم نمیذاری🌸🌸«یا صاحب الزمان أغثنی یا صاحب الزمان أدرکنی»🌸🌸
من سفیدم بچه اولم پسره اینقدر سفیده که رگاش دیده میشه ولی دخترم معمولیه اصلا سبزه نیست ولی دربرابر ب ...

عزیزم مهم سلامتیشه. من خودم چشمام درشته بچم ریزه هر کیم میگه چرا شبیهت نشده میگم خدا ساختتش من که نساختم.شما میتونی یدونه بساز 

میشه لطف کنید واسه مامان و بابام و برادرم یه صلوات بفرستید مشکلشون حل شه. خدا هم مشکلاتونو حل کنه انشالله
2706