2733
2734
عنوان

بچه ها بیاید کمک صورتم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1082 بازدید | 60 پست
اگه تجربی بخوای میتونی از تجربیات من استفاده کنی سبزی خوردن کمک به شفافیت آب هویج روشن کننده آب س ...

جدی جواب میدن اینا ؟ 

اگر به صلیب کشیده شده ای مسیح باش نه مترسک   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قیمتش چنده عزیزم 

نمیدونی ۱۰۰و خورده ای فک کنم

ولی خیلی راضیم ازش

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
2738
چی هست؟؟کاربردش چه جوریه؟؟

خالم ازیناست که پوستش خیلی داغونه

این یکی از داروهاشه دکتر داده میگه هروقت جوش زدی شب بمال به جوشات تاصبح

منم دو سه باز امتحان کردم دیدم واقعا جواب داد😍

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
واسه خالتون تاثیری داشته ؟؟

اون پوستش خییییلی بده

ازینا که لک دارن انگار سوخته صورتشا

ولی من خودم زدم واقعا جوشو میبره