2733
2739
من حدود دو هفته ست پسرمو از شیر گرفتم سه چهار روز اول خیلی سخت بود و بهونه میگرفت ولی از همون شب اول ...

سلام عزیزم خوبی؟مبارک باشه بسلامتی ؛راحت شدی از مرحله ی شیردهی .

از پازلی که خریدی میشه لطفا عکس بزاری؟

کارن وسیله ی بازی زیاد داره ولی زیاد سرگرم نمیشه کلا .همش دوسذاره ظرف بشوره یا توو کارا کمک کنه بمن .اصلا نمیزاره به کارام برسم 

پسر شما با خودش بازی میکنه؟چجوری سرگرمش میکنین کلا؟؟؟

راستی ظهرا می‌خوابه ؟شبا چه ساعتی می‌خوابه ؟

باران که ببارد تنها نخواهم بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم خوبی؟مبارک باشه بسلامتی ؛راحت شدی از مرحله ی شیردهی . از پازلی که خریدی میشه لطفا عکس بز ...

بله پسر منم همش صندلی میاورد و سر شیر آب بود ولی مجبور شدیم صندلی های آشپزخانه رو با طناب به هم وصل کنیم از اون موقع دیگه نمیتونه صندلی بگیره بی خیالش شده با دیگ هم که دیگه قدش نمیرسه

شبا حدودا ساعت ۱۲میخوابه و صبحا قبل ۱۰بیدار میشه بعدازظهرا هم ساعت ۴تا ۶میخوابه

با بازی های سرگرمی  و فکری خودش بازی میکنه

با ماشین دیوانه کنترلی هم بازی میکنه

نقاشی میکشه

گاهی وقتا تلویزیون هم میبینه ولی بیشتر آهنگ گوش میکنه

تولد عشق من و باباش 🎂 ۹۷/۸/۲۶
2731
سلام عزیزم خوبی؟مبارک باشه بسلامتی ؛راحت شدی از مرحله ی شیردهی . از پازلی که خریدی میشه لطفا عکس بز ...

عزیزم الان برق قطع شده به محض اینکه برق اومد عکس میفرستم😊

سلام مامانا  روزتون مبارک باشه,,,,,, الیسا  مغزیجات  رو نمیخوره  میجوه میریزه دور    میریختم داخل نشاسته   ولی یه مدته دیگه نخورده نشاسته  میشه ریخت تو ماست   منظورم اینه   خاصیتش از دست نمیده   ,چند بار دادم بهش   میخوره  ,

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   

عزیزم هرکار کردم نتونستم عکسشو بفرستم 

اسمش هوش چین هست مدل دوتکه

تو دیجی کالا سرچ کنی میاد میتونی عکساشم ببینی

یه چیز دیگم هست مربع شکله میخی هست و با کش بچه ها میتونن شکلهای هندسی درست کنن پسرم اونم خیلی دوست داره و باهاش سرگرم میشه

یه بازی فکری هم هست که یه عالمه آدمک داره به رنگ های مختلف که بچه میتونه رنگای شکل هم رو به هم وصل کنه یا پسرم دستای آدمکا رو به هم وصل میکنه و برای حیوونای بازیشخونه درست میکنه

عکس همشونو گرفتم ولی ارسال نمیشه

2738
عزیزم هرکار کردم نتونستم عکسشو بفرستم  اسمش هوش چین هست مدل دوتکه تو دیجی کالا سرچ کنی میاد م ...

سلام عزیزم .خوبی؟خیلی لطف کردی اره رفتم توو دیجی کالا دیدم جالب بودن حتما میخرم ایشالا .کارن همیشه دوسداره من باهاش بازی کنم 

خب منم صبح تا ظهر سرکار ؛از ظهرم بخوام درگیر کارن باشم تا شب واقعا به هیچی نمیرسم ‌.یعنی خونه منفجر شده از بس شلوغ و کثیفه !!!

شما به کاراتون میرسبن؟

سلام مامانا  روزتون مبارک باشه,,,,,, الیسا  مغزیجات  رو نمیخوره  میجوه میریزه دو ...

سلام عزیزم خوبی؟؟سلامتی؟معزیجات مشکلی ندارن با لبنیات .چون فقط چیزی که اهن داره مشکل داره .ولی فقط بادوم نباید با لبنیات مصرف بشه چون کلسیم زیادی داره ؛و با لبنیات میگن مشکل سنگ کلیه می‌تونه ایجاد کنه .

نوش جونش

سلام عزیزم .خوبی؟خیلی لطف کردی اره رفتم توو دیجی کالا دیدم جالب بودن حتما میخرم ایشالا .کارن همیشه د ...

صبح تا ظهر که دخترم کلاس آنلاین داره به کارام میرسم ولی از بعدازظهر که باید به دخترم تو درساش کمک کنم واقعا هلاک میشم تا شب 

کلاس مدرسه و زبان و پیانو.......

واقعا با پسرم هیچ مشکلی ندارم ولی کلاسای دخترم خیلی وقتمو میگیره

سلام عزیزم خوبی؟؟سلامتی؟معزیجات مشکلی ندارن با لبنیات .چون فقط چیزی که اهن داره مشکل داره .ولی فقط ب ...

ممنون عزیزم خوبم فدات شما خوبین,خیلی ممنون  که جواب دادی    الان من گردو و پسته آسیاب کردم  پس مشکلی نداره 

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   
صبح تا ظهر که دخترم کلاس آنلاین داره به کارام میرسم ولی از بعدازظهر که باید به دخترم تو درساش کمک کن ...

واقعا انرژی داری عزیزم خدا بهت بیشتر و بیشتر توان بده .مرسیییی.

واقعا انرژی داری عزیزم خدا بهت بیشتر و بیشتر توان بده .مرسیییی.

قربونت عزیزم

با اینکه دخترم کلاس پنجمه ولی تو این شرایط کلاسای آنلاین باید همش بالا سرش باشم و نیاز به کمک داره

هیچ کمکی هم اطرافم ندارم از خانواده و فامیل هم دور هستم

2706