2733
2739
@ارزو_توکل_برخدا     سلام عزیزم دختر گلت دنیا اومد ؟ نیومدی از خودت خبر بدی عزیزم ...

سلام گلم.باز خوبه دو نفر از آدم یه خبری میگیرن ک مرده ای یا زنده...😣

والا از زایمانو سلامتی بچه خب چه گویم ک ناگفتنم بهتر است...😩😿

اره عزيزم كار منم شده همين،😊من اونروز به همسرم ميگم ديگه همون يك غذا هم ميپختم الان نخواه از من چون ...

من میذارمش تو کالسکه با خودم میبرمش تواشپزخونه باهاش حرف میزنم و کارامو میکنم وگرنه که همش غلت میزنه گریه میکنه باید برش گردونم بعد دوباره گریه میکنه که غلت بزنه

کیان گل پسر من 97/8/9

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام گلم.باز خوبه دو نفر از آدم یه خبری میگیرن ک مرده ای یا زنده...😣 والا از زایمانو سلامتی بچه خب ...

اگه دوست داشتی برامون بیشتر بگو عزیزم

روزای اول بد از زایمان روزای سختیه برای خیلی ها ...

2740
اگه دوست داشتی برامون بیشتر بگو عزیزم روزای اول بد از زایمان روزای سختیه برای خیلی ها ...

مهگل برای من روز زایمان و روزهای بعدش داره مثل کابوس میگذره...ناتوانم از بیانش...شاید بهتر شدم یه تاپیک زدم براتون توضیح دادم ک چیا داره بر من میگذره و چیا گذشت...

فقط توروقران دعام کنید ب شدت محتاج نفسای گرمتون هستم

ارزو جان یه چیزی بگو گلم  هزار و یک فکر ناجور میاد تو سرم    

ترنم فقط بدون ک روز زایمان ۲بار تقریبا از هوش رفتم و بعد اینم ک سالم دنیا اومد از فرداصبحش تا همین الان در ارزوی بغل گرفتنش موندم...دعا کن از NICU سلامت بیاد بیرون

ترنم فقط بدون ک روز زایمان ۲بار تقریبا از هوش رفتم و بعد اینم ک سالم دنیا اومد از فرداصبحش تا همین ا ...

عزیزم مردم و زنده شدم تا بگی سلامت دنیا اومد 

ان شاالله ه سلامت میاد بغلت 

عزیزم مردم و زنده شدم تا بگی سلامت دنیا اومد  ان شاالله ه سلامت میاد بغلت

ببخشید گل دختر بخدا خیلی شدید خودمو باختم.از همین پیگیریای شماها و اطرافیان هست ک یکم سرپا شدم.دلگرمم ب همین دعاهاتون.بعدا برات جریانو توضیح میدم مهربونم