2733
2734
اره منم تو گفتی امروز دستش بیسکوییت دادم خودش می‌ترسید و عق میزد و گریه کرد اما توی دهنش نرم شد  ...

نه بابابده عادت میکنه این چیزاگیرنمیکنه چون تودهنشون نرم میشه 

مم سراولی خیلی میترسیدم همش توگلوش گیرکنه ولی نترس هیچی نمیشه 

وخدایی که بشدت کافیست
اره منم تو گفتی امروز دستش بیسکوییت دادم خودش می‌ترسید و عق میزد و گریه کرد اما توی دهنش نرم شد  ...

یعنی احتیاجی نیست با شیر حل کنیم من با شیر که حل میکنم خیلی میل نداره اما سالم بدم میخوره دیروز خودش از تو جعبه اش برداشت در آورد خورد

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی احتیاجی نیست با شیر حل کنیم من با شیر که حل میکنم خیلی میل نداره اما سالم بدم میخوره دیروز خودش ...

نه اشکالی نداره..مگه چقدر میخوان بخورن.

عزیرم انگار شما بودی کوچولوت کاراش جلو بود حالا بگو دیگه چه شیرین کاریایی مبکنه؟؟ راه نیفتاده ؟؟

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 
نه اشکالی نداره..مگه چقدر میخوان بخورن. عزیرم انگار شما بودی کوچولوت کاراش جلو بود حالا بگو دیگه چه ...

اره پسر من بود کتک میزنه محکم من مبل هام روکش کردم پا می ندازه قلاب میگیره میپره بالا روی مبل بالشتک ها رو می زاره زیر پاش رو سر مبل وایمیسه راه نه ولی چند ثانیه تمرین میکرد چند روز پیش که وایسه ولی دیگه انجام نمیده 

نگاه رفته بالای مبل خودش رفته داشتم فیلم نگاه میکردم یه برگشتم نگاش کنم باورم نمی شد رفته اون جا 😂

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2728

خیلی هم بد کتک میزنه چند روز پیش باباش خواب بود منم خواب بودم زود بیدار شده بود رفته بود یه سیلی زده بود باباش 😹😹😹 ای کیف کردم 

خیلی هم بد کتک میزنه چند روز پیش باباش خواب بود منم خواب بودم زود بیدار شده بود رفته بود یه سیلی زده ...

وای خدای من چ بلایی شده 😂😂😂😂

ماشاالاماشالااسپندبسوزون واسش 

👏👏👏👏👏

وخدایی که بشدت کافیست

بچه ها دخترم از پله های خونه مامانم میره بالا . داخل خونه ۴ پله داره من رفته بودم بالا یهو دیدم اونم اومده کلی هم خوشحال بود که اومده.

سدنای من در ۱۳ آبان من و باباش رو از انتظار طولانی خلاص کرد و مارو شیفته خودش کرده   
2738
وای خدای من چ بلایی شده 😂😂😂😂 ماشاالاماشالااسپندبسوزون واسش  👏👏👏👏👏

خیلی فضول شده قربونش برم 

بچه ها دخترم از پله های خونه مامانم میره بالا . داخل خونه ۴ پله داره من رفته بودم بالا یهو دیدم اونم ...

ماش الله ولی حواست باشه با پشت بر نگرده پسر من که هر جا دید قمبول ش و می ندازه یه دفعه پرت میشه پایین

یعنی احتیاجی نیست با شیر حل کنیم من با شیر که حل میکنم خیلی میل نداره اما سالم بدم میخوره دیروز خودش ...

اره عالیه منکه خیلی راضی ام همینجوری بده دستش اولش عق میزنه ولی نرم میشه 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
2706