2737
2739
بچه ها جون من سه روزه دارم میرم سرکار ؛کارن رو میزارم‌ خونه ؛یکهفته ای مامانم هس تا به همسرم عادت کن ...

دارم همش به بغض کارن فکر میکنم😥چقدر پسرت عاقله حتحتی خونه میای بازهم مودب هست و سرت تلافی نمیکنه 

بخدا اگر وروجک منو ببینی تازه همش باید بهش بگم چشم اخرشم باباهام قهر میکنه خنده داره 🤣🤣🤣

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😍😍😍

پریا جون نمی تونی مهد کودک بزاریش؟؟ اخه من تبلیغ دیدم مهدکودک برای شیرخوار با امکان دوربین دیدن والدین هست 

اگر بچه آرومی داری و مثل کارن هست بنظرم برو سرکارت حیفه 

اینم پسر وروجک من  😘نظرتونم بدین برم سر کار یا نه با این شرایط که 

شیشه نمیخوره جیغ بنفش هم میزنه استفراغ هم میکنه خیلی هم پر مدعا هست همش از ادم طلبکاره 🤪🤪

2728
اینم پسر وروجک من  😘نظرتونم بدین برم سر کار یا نه با این شرایط که  شیشه نمیخوره جیغ بنفش ...

ماشالله باشه بهش ❤❤

یه سوالی اگه الان سر کار نری و بذاری مثلا یه سال دیگه شغلت رو از دست میدی؟

من اگه از دست ندم و قصد بچه دوم نداشته باشم نمیرم فعلا. 

پریا جون نمی تونی مهد کودک بزاریش؟؟ اخه من تبلیغ دیدم مهدکودک برای شیرخوار با امکان دوربین دیدن والد ...

ارومه ولی من کارمو از دست دادم باید بگردم دنبال یه کار دیگه و فعلا شرایطش نیس. تازه فوق میخوندم پایان نامم و دفاع هم مونده . 

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 
اینم پسر وروجک من  😘نظرتونم بدین برم سر کار یا نه با این شرایط که  شیشه نمیخوره جیغ بنفش ...

مای بی بی جان بنظر من با این بچه شیطونی که تو داری فعلا نرو سرکار چون کار خستگی داره و بعد تازه باید بیای رهام را نگه داری اعصابت میریره بهم..گفتی کارت تدریسه اکه رسمی نیستی که میتونی یه کم که بزرگتر شد بری همونجا یا جای دیگه سرکار. 

عزیزم خداحفظش کنه،من اگه بودم حتمامیرفتم سرکار،حداقل یه تایمی اعصابمون یکم اروم شه،هیچکاری مثل بچه داری سخت نیس،روحیه ادم سرکارعوض میشه،راستی مای بیبی رهام ۴دست وپامیره؟چندابان بدنیااومده؟

2738

بچه ها پسرم کل امروز آبریزش داشت چیکار کنم ؟الهام تو نمیدونی داره سرما میخوره 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

این طفلکم باریفلاکسش درگیره ایشالازودی خوب بشه من دوستم دوسال تمام بخاطراستفراغای دخترش جایی نمیرفت 

اگ کارتواردست نمیدی بنظرمنم نروبمدت بزاریکم ازآب وگل دربیادبعدابروچون اینجودی جونی برات نمیمونه اگه اروم بودمیگفتم حتمابری چون مادرم یساعتایی بایدبزاخودش وقت بزاره برارسیدگی ب بچه هم سرحالتره  من خودم بااینکه سرکارنمیرم ولی خسته میشم هرروزیدورم شده باپسرم  بیرون میزنم 

وخدایی که بشدت کافیست

سرماخوردگی اگ باشه علایمش کمکم تافرداپیدامبشه 

سرمااگ خودده بلشه روزدوم ببرش حتماچون همون اول هنوزالتهاب گوش گلواینجاهامشخص نیس معمولا

وخدایی که بشدت کافیست

والا یکی از فامیلمون چند روز پیش میگفت پسر من دندونا اولش مشکلی نداش بعدیا را یا تب میکنه یا ابریزش یا سرفه .حالا ممکنه از دندون هم باشه 

والا یکی از فامیلمون چند روز پیش میگفت پسر من دندونا اولش مشکلی نداش بعدیا را یا تب میکنه یا ابریزش ...

نه از باباش گرفته دندونش که در اومده 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2706