2733
2739
عزیزم همون که پربازدیدبودمیگفت اوتیسم داره،اینحرفاچیه الکی به خودت استرس نده بابا بچه های ما بچه های ...

فدات شم  مرسی از دعای خوبت 😘😘😘😘

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم پسرمن ۷ماهگی وزنش نه ونیم وقدش ۷۱،ماشالله وروجک معلومه خیلی بازیگوشه خداهمه بچه هاروحفظ کنه زی ...

منم پسرمو بردم کنترل ۷ماهگی وزنش ۱۰کیلو و قدش ۷۳

تولد عشق من و باباش 🎂 ۹۷/۸/۲۶
2731
2740

سلام خانوما نی نیا خوبن؟

یه تاپیک پیدا کردم عالیه در مورد غذای کمکی گفتم شاید به درد شما هم بخوره حتما یه سر بزنید اینم لینک👇👇👇👇

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1848996/hum-تاپيك-دستور-غذاي-كمكي-شيرخواران?page=1

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
سلام خانوما نی نیا خوبن؟ یه تاپیک پیدا کردم عالیه در مورد غذای کمکی گفتم شاید به درد شما هم بخوره ح ...

سلام عزیزم اره این تاپیک hum هست من خیلی وقته میرم اونجا. بقیه تاپیکاشم خوبن 

سلام عزیزم اره این تاپیک hum هست من خیلی وقته میرم اونجا. بقیه تاپیکاشم خوبن 

آره من تازه دیشب پیداش کردم 

گفتم شاید بقیه اطلاع نداشته باشن 

واقعا عالیه👌👌👌

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
 منم پسرمو بردم کنترل ۷ماهگی وزنش ۱۰کیلو و قدش ۷۳

ماشالله اسپندبسوزن 

البته پسرت مشخصه درشته  😍😍😍😍😍

راستی بهت نگفت اضافه وزن داره ؟بدخترمن ک ۹کیلوبودگفت اضافه داره 

وخدایی که بشدت کافیست
تاریخ تولد بچه رو نشون نمی ده عزیزم . فقط توی پروفایلت مینویسه مثلا پسر زیر یکسال

آره ولی بعضی دوستان تاریخ تولد پسرشون نوشته شده میخوام واسه منم نوشته بشه ولی نمیدونم چطوری

تولد عشق من و باباش 🎂 ۹۷/۸/۲۶