2737
2734

مای بیبی جان اگه خانواده شوهرت به یه نحوی سرشوگرم میکردن میرفتی ارایشگاه راحتتربودی،به نظرم خیلی هم زودنروهواگرمه ارایش خراب میشه درسته خونه خنکه بازم بچه روبغل میکنی ومیزاری برمیداری عرق میکنی ۲ساعت مونده بری سالن بروارایشگاه،من بودم اینکارومیکردم😆😆😆😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماشالله خداحفظش کنه،عزیزم چندابان بدنیااومده؟قدش ووزنش ۷ماهگی چقدربود؟پسرمنم ماشالله تپله ولی تنبله ...

عزیزم خیلی ممنون 😍😍😍 20آبان به دنیا اومده دوتا دندون داشت الانم دوتا بالا دو تا هم پایین در اومده خیلی کوچولوه من هفت ماهگی نبردمش بهداشت ببینم چقد بود اما خونه پدر شوهرم که وزنش کردم 9کیلو بود قدش هم 70مال شش ماهگی بود حالا دیگه نمیدونم قدش چقد اضاف شده باشه بچه شما چطور بود 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
عزیزم خیلی ممنون 😍😍😍 20آبان به دنیا اومده دوتا دندون داشت الانم دوتا بالا دو تا هم پایین در اومده ...

ماشالا بهش دیشب عکسشو نشون آبجیم دادم يعني با پسر آبجیم مو نمیزنه 

خدایا شکرت 🤗
2728
ماشالا بهش دیشب عکسشو نشون آبجیم دادم يعني با پسر آبجیم مو نمیزنه 

وای جدی میگی میشه عکسش و بزاری

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
وای جدی میگی میشه عکسش و بزاری

تازه گوشیمو عوض کردم ندارم الان میگم عکسشو بفرستن برام چشم میزارم اینجا 

الان دیگه دوسالشه ولی کوچولوبود خیلی تپلی وناز بود تا عکس پسرتو دیدم یاد اون افتادم 

خدایا شکرت 🤗
تازه گوشیمو عوض کردم ندارم الان میگم عکسشو بفرستن برام چشم میزارم اینجا  الان دیگه دوسالشه ولی ...

آخی الهی باشه بزار میام

تازه گوشیمو عوض کردم ندارم الان میگم عکسشو بفرستن برام چشم میزارم اینجا  الان دیگه دوسالشه ولی ...

پسرم خیلی لپ لپی و سفید بود از حسودی جاریم و خواهر شوهر کوچیکم می گفتن چقدر دماغش بزرگه چون لپاش به دماغ ش وصل بود اینجوری می گفتن بیچاره بچم اب شد بخدا عکسش بزارم میگی نصف شده منم به مادر شوهرم گفتم اره جاریم گفته دماغش بزرگه جلوی خواهر شوهرم حالیش شد مادر شوهرمم گفت این کجاش دماغش بزرگه 😆 خدای تو که میبینی دماغش بزرگه ؟بزار عکس اولاشم بزارم مقایسه کن

2740
پسرم خیلی لپ لپی و سفید بود از حسودی جاریم و خواهر شوهر کوچیکم می گفتن چقدر دماغش بزرگه چون لپاش به ...

عزیزم قربونش برم بخدا من خودم هر بچه ای ببینم صلوات میدم نمیدونم چرا بعضی ب بچه هم حسودی میکنن

من پسر خودم یذره موهاش بوره بعد مادرشوهرم میاد میگه چ سیاه سوخته اس هر وقت میاد بچم بعدش بی قرار میشه از این آدما داریم دوروبرمون 

خدایا شکرت 🤗
عزیزم قربونش برم بخدا من خودم هر بچه ای ببینم صلوات میدم نمیدونم چرا بعضی ب بچه هم حسودی میکنن من پ ...

وای چه حسود و بی خود خواهر شور منم گفت بچه سفید بخدا انقدر سیاه شده که نگو سبزه شده 😞

عزیزم قربونش خدا از چشم بد حفظش کنه ماشالا 

ممنون گلم تو هم عکس نی نیتو بزار