2733
2734

سلام به همه نی نی سایتی های عزیز و گرامی

دیدم عیده گفتم‌ بهتون عید و‌پیشاپیش تبریک‌بگم یک چیزی هم بگم که‌ متاسفانه خیلی تو نی نی سایت میبینم

بیاین دم عیدی کمی مهربون تر باشیم با هم وطنانمون هم‌نوعان و هم جنسامون خیلی ناراحت میشم گاهی میبینم هم جنسام به همدیگه بی احترامی میکنن دل همو میشکونن راستش دل‌شکستن خیلی راحته یعنی با یک جمله ساده و یک کلمه ساده میشه به یک نفر توهین کرد و‌دلشو شکوند

دم عیده دلاتونو بتکونین از اطرافیانتون حتی اونایی که دلاشونو شکوندین حلالیت بطلبین 

این لحظات‌شیرین و‌دوست داشتنی و برای خودتون و‌اطرافیانتون شیرین تر ‌کنین 

چه عیدی ای بالاتر از این که دل هم نوعمونو نشکونیم و‌شاد کنیم 

اگر اشتباه میکنیم غرورومون و بذاریم کنار و‌از هم‌عذرخواهی کنیم چه اشکالی داره  دل شکسته ای و‌ترمیم کردن؟

خیلی وقتا برامون اتفاقاتی میوفته که میگیم خدایا ما که آزارمون‌به یک مورچه هم نمیرسه اما چرا ؟چی شد ؟ چرا من؟ 

غافل از اینیم که یک روزی یک جایی دل یک‌عزیزی و‌شکوندیم نه صدای نفرین صدای دل شکستنشو اون‌بالاسری شنید 

پس بیاین و‌مهربون باشیم و دل همدیگه رو‌شاد کنیم نه اینکه راحت بشکونیم و‌تازه‌وقتیم بهمون میگن کارت اشتباهه داری توهین میکنی راحت بهش بخندیم و‌ بیشتر توهین کنیم 

اینم عیدی مجازی من به شما دوستان نی نی سایتی عزیز 

موفق باشین 

عید خیلی خیلی خوبی در کنار عزیزانتون داشته باشین بهترین لحظات و‌براتون آرزومندم 

تو این روزهای‌اخر سالی مهربونی هم‌فراموش‌نکنین

دلاتون هم‌بتکونین🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

امسال خیلی سال خوبی بود خیلیارو تن لششونو گرفتم پرتشون کردم از زندگیم بیرون و برکت و شادی به زندگیم برگش و با هیچی این حسوعوض نمیکنم ❤ خداروشکر ❤

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤

من که به کسی کاری ندارم،،،،همه هم منو دوست دارن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738
بجز من 😂

دوست داشته باش منو😒

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
نه چرا ؟

اسمت و متنی که نوشتی مال ما مسیحیانه 

ما اغلب این متنارو میگیم

و اسمتم به معنای مسیحی شدنه

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2706