2752
2734
عنوان

سلام راجب قرص لاغری anti fat سوال دارم

6803 بازدید | 19 پست

سه هفته ای قرص اسلیم کوئیک استفاده کردم ولی نتیجه ای که باید رو نداد بهم یبوست شدید هم دارم قرص ونوستات گرفتم روزی یکی خوردم دیگه امشبم قرصه anti fat گرفتم که بجای اینا بخورم کسی تجربه ای داره؟ بعد اینکه چایی سبزم به همراه زنجبیلو زیره سیاه زیاد میخورم ولی فقط ۴ کیلو کم کردم😕 غذامم که فقط سالاد دیگه بترکونم سالاد سزار میخورم یا تخم مرغ پخته ی شبم ی نصف کفگیر ماکارونی خوردم گفتم شوک بدم

بهترین رژیم کم خوری و ورزشه

دارو استفاده نکن چون اثر چندانی نداره و اگه مؤثر باشه ممکنه به غدد بدنت آسیب برسونه

شانس ندارم که کاربریم هی میپره و هی میترکه وگرنه دوساله تو نی نی سایتم😒😒😒😁😁😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو که چیزی نمیخوری دیگه  چرا قرص میخوری متابولیسمتو میاری پایین

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2731
خواهشا قرصو بیخیال شید  یکی از دوستان ما فوت شد پسرش سنش کم بود بخاطر استفاده ازین قرصا جاش ع ...

عرق زیره هم دارم میخورم. این قرصارو دکتر گفت هیچ عوارضی نداره چطور فوت شدن؟ اخه دوستم من چند شبه پیش یهویی رفتم رو ترازو دیدن ۱۱۰ کیلوام اصلا باورم نمیشد خییییلیییی حالم بد شد از خودم بدم اومده نزاشتم شوهرم دیگه نزدیکم بشه صبح تا شب اهنگ میزارم میرقصم ولی کم نمیشه وزنم😔

عرق زیره هم دارم میخورم. این قرصارو دکتر گفت هیچ عوارضی نداره چطور فوت شدن؟ اخه دوستم من چند شبه پیش ...

چون‌یهویی میخوای کم کنی

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
عرق زیره هم دارم میخورم. این قرصارو دکتر گفت هیچ عوارضی نداره چطور فوت شدن؟ اخه دوستم من چند شبه پیش ...

خی بغد از ورزش به یکساعت غذا هیی‌چی نخور جز آب 

برو باشگاه

💛یه صلوات بفرس خونه پربرکت بخریم🏠🏠🏡
چربی سوز میخورم زودتر وزنم کم بشه. عینه دیوونه هام از صبح تا شب میرقصم

خوب اینجوری زود کم میاری اهسته و پیوسته برو

کالری شمار نصب کن کالری شماری کن کنارشم ورزش حتما میای پایین

چربی سوز میخورم زودتر وزنم کم بشه. عینه دیوونه هام از صبح تا شب میرقصم

عزیزم عجله نکن مگه یک شبه چاق شدی که میخواهی یک شبه لاغر کنی به بدنت فرصت بده و توقعت رو پایین بیار و یکسال رو در نظر بگیر واسه رسیدن به خواستت .وگرنه میبری

در ضمن استرس رو هم از خودت دور کن چون چربی های شکمت زیاد میشه و هفته یکبار صبح برو روی تراز و

گرسنگی هم بخودت نده😘

ارزوی موفقیت دارم واست

دوست داشتم تو یک ماه ده کیلو کم کنم. اخه تا حالا رژیم نگرفتم بدنم عادت نداره انتظار نداشتم فقط ۴ کیل ...

چهار کیلو در ماه عالیه چون امکان برگشتش کمه

ولی اگه زیاد کم کنی ممکنه عضله کم کنی و این خیلی واسه بدن ضرر داره

شب هم باید زود بخوابیم قبل ۱۲ بخواب و صبح تا ساعت ۸ حتمأ صبحانه بخور . اگه شب بیداری داشته باشی چربی سوزیت بهم میخوره

2706