2737
2739
به سلامتی که فارغ شدی بزارش بغل شوهرت بگو بفرما بچه ت شیرش بده بزرگش کن😐تخمکمم پس بده

تخمکمم پس بده عالی بود👌😂😂😂😂😂

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسم بچه حق مادره انتخاب کنه 

من همسرم به شوخی میگفت من کاشتم من اسم میگم گفتم تو یه لحظه تلاش میکنی من یه عمر مهم اینه که تو وحود کی رشد میکنه 

اسم دخترمم من انتخاب کردم 

کاربر قدیمیم کاربریم تعلیق شده 😔
2728
2740

والا😐اسپرم که ارزشی نداره حتی اسپرم اهدایی هم خیلی ارزونه چون فت و فراوونه 

تخمکه که قیمتی و با ارزشه هر ماه یدونه اگه بیاد اگه نیاد

چه مردا خودشونو بالا گرفتن الکی

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

وای بخدا عاشق این پستهای اینجوریم😂😂😂دل ادم شاد میشه مثل تاپیک خروپف

انقدر خندیدم که مامانم بیدار شد😂😂😂

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

اگه گفت اسمش و چی انتخاب کرده لایکم کنین دخترا

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)
2706