2737
2739

سلام کدبانوای عزیز پیشاپیش سال تازه تون مبارک باشه.

امیدوارم کسایی که مشکل خانوادگی دارن در سایه ی خداوند متعال مشلکشون حل بشه . خانوما لطفا اونایی که باتجربه ترن بیان تجربه هاشونو به اشتراک بزارن تا ماهم بتونیم از تجربیات آنها استفاده کنیم لطفا لطفا خواهشم اینه سعی کنیم مثبت نگر باشیم و جو منفی ندیم. خب خانومای عزیز بیاین بگین چکار کنیم تو زندگی عزت نفس داشته باشیم چکار کنیم محبوب باشیم و همیشه ذهنمون بی دغدغه و بی استرس باشه خدایی چرا همش ما شوهرامونو چک کنیم چرا ترس از ،از دست آنها داشته باشیم چرا باید حرفای خانواده ی همسر روی زندگی و روح و روانمون تاثیر داشته باشه چرا نمیتونیم نسبت به یه چیزا بی تفاوت باشیم چرا همش باید کاری کنیم که احساس کنیم ما واسه همسرامون اهمیت نداریم ولی ما مدام بترسیم که یکی اونارو از ما بگیره؟ چرا همش ما اول پیام رو به همسرامون میدیم؟؟ چرا همش اصرار داریم بهمون بگن که دوستمون دارن؟ چرا موقع حرف زدن اونا ساکتن و ما پرحرف؟ خدایش چکار کنیم باب دل همسرامون باشیم و این مشکلاتو نداشته باشیم؟؟؟؟؟

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

من خیلی دختره ارومی هستم و سعی میکنم تا جایی که امکان داشته باشه غر نزنم به شوهرم و الکی گیرای بیخود بهش ندم خیلی ناز میکنم براش . کلا دختر لوسی هستم خمیشه خودش بهم میگه خداروشکر که زندگی راحت و بی دغدغه ای دارم . کلا اگر میخوای زندگیت اروم باشه بی حاشیه باش همین

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما ک خودت با اینا همه چرا و سوال سنگ جو منفیا بنا کردی،هرکیم یادش نبود یادش انداختی

خدایش همه ما خانوما این مشکلاتو نداریم؟ بیاین یه قدمی واسه تغییر خودمون برداریم

2738

من شخصیت مستقلی دارم وابسته نیستم 

یعنی نمیگم کجای چرا دیر کردی چرا مامانت این حرف زد .

حرفای دیگران برام مهم نیست ...

همین باعث شده همسرم بهم وابسته بشه .

همش درگیر مطالعه کارای هنری ام.وقت آزاد فیلم نی نی سایت...

خدایش همه ما خانوما این مشکلاتو نداریم؟ بیاین یه قدمی واسه تغییر خودمون برداریم

من برداشتم عزیزم،شش ماهه برداشتم ولی افسردگی گرفتم تازه،سر گوشیش نمیرم ،غر نمیزنم،سیمجینش نمیکنم،همش تشکر میکنم بابت هرچیزی،بهش یاد اوری میکنم ک چقدر پشتیبان بوده،اینکه مستقله و تو این بازار گند داره جون میکنه واسه پول و زندگی،زیاد واسه رابطه داشتن یا نداشتن دیگه بحث نمیکنم،دل اونا شاد میکنم اما دل خودما نه

من برداشتم عزیزم،شش ماهه برداشتم ولی افسردگی گرفتم تازه،سر گوشیش نمیرم ،غر نمیزنم،سیمجینش نمیکنم،همش ...

خب چرا اونا وقتی نسبت به ما بی تفاوتن هیچ ناراحت نیستن؟ چرا ما اینقدر ضعیفیم چرا اینقدر زود میشکنیم

خب چرا اونا وقتی نسبت به ما بی تفاوتن هیچ ناراحت نیستن؟ چرا ما اینقدر ضعیفیم چرا اینقدر زود میشکنیم

چون اونا همش بفکر اینده اند سرشون گرمه کاره زیاد وقت ازاد مدارن ک ب ماها برسن ،ماها بیکاریم و همیطور فکر خیال،