2752
2734
عنوان

مانتوم چطوره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 999 بازدید | 46 پست
آخییی دختر من عاشق زیزیگولوئه از صبح تا شب فقط زیزی گولو آسی پاسی میخونیم😁 اسمتو دیدم باز یادم افتا ...

ای جونم خدا حفظش کنه برات پسرمم یه مدت که زی زی گولو رو میداد عاشقش شده بود بهش میگفت زی زی لولو

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
اااا منم شیرازم کجا گرفتی و چند؟

دو هفته پیش که رفته بودیم با یکی از آشناها رفتیم . دقیقا نمیدونم اسم پاساژه چی بود. یه پاساژه بزرگ چن طبقه بود .. هر طبقه یه چیز واسه فروش داشت . 

من ۹۵ خریدم اینو 

سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ای جونم خدا حفظش کنه برات پسرمم یه مدت که زی زی گولو رو میداد عاشقش شده بود بهش میگفت زی زی لولو

مرسی همچنین پسر شمارو😍 کلا شخصیت جذابیه هرکی میبیندش عاشقش میشه یادش بخیر منم خیلی دوسش داشتم زی زی لو لورو😅

نمیدونی کدوم خیابون بود جیگر    

نه دقیقا ولی از پاساژم که خارج شدیم سمت چپش یه خیابون بود که اونم کلی مغازه و پاساژ بود .. اگه اسم بازارتونو بگی میتونم بگم چی بود 

سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄
ملاصدرا عفیف آباد معالی آباد ستارخان سینماسعدی      

هیچ کدوم اینا نبود که 🤔😂

یادم نمیاد خداییش .ببخشید. 😁

چه خوب خریدید اینجا 130 با تخفیف بود تنخورش خیلی خوب هست مبارک باشه    

مرسی عزیزم ⁦❤️⁩

لنا جونم عروس شدی ؟ خواستگارات چی شدن ؟ 

سلام عشقم..

اره عزیزم.. عقد کردم❤

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
سلام عشقم.. اره عزیزم.. عقد کردم❤

وااااای وااااآااااااااایی عشششقمم😄😄😄😄😄😍😍😍😍مبارک باشه عزیزممم😙😙خوشبخت بشی ایشااالله  با کدومشون  عزیزم اون که چهرش اروم بود   یا اونکه بهت خیره میشد معذب میشدی و سعادت ابادی بود؟

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
وااااای وااااآااااااااایی عشششقمم😄😄😄😄😄😍😍😍😍مبارک باشه عزیزممم😙😙خوشبخت بشی ایشااالله   ...

مرسی عزیزدلم ان شاالله توام تا ابد شاد و خوشبخت باشی..

با اون خوشگله.. 😉😂😂

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
مرسی عزیزدلم ان شاالله توام تا ابد شاد و خوشبخت باشی.. با اون خوشگله.. 😉😂😂

خوشگله کدوم بود؟ اخه هردوشون خوشگل بودن تقریبا لنا جونم 

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
خوشگله کدوم بود؟ اخه هردوشون خوشگل بودن تقریبا لنا جونم 

اونکه چهرش اروم تر بود.. همسایمون بود. 

2706