2733
2734
عنوان

کدوم تست درسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 56 پست
فک میکنم صب انجام بدی مثبته 

فردا صبح زود انجام میدم ببینم خدا چی میخواد توکل به خدا

خداجونم خودت مواظب پسرمو همسرم باش همیشه سالمو شاد باشن میسپارمشون به خودت
يكم ديگه صبر كن بعد برو ازمايش بده به نظر من كه بارداري مباركت باشه    

مرسی عزیزم از انرژی مثبتت توکل به خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیزممم تبریک میگم     تیکرتو دیدم خوشحال شدم منم گفتی خبر بدم؛ امروزم بی بی چکم مثبت شد

سلام عزیزم وااااااااای خداروشککککر خییلی خوشحال شدم،من دیروز صبح‌دوباره بی بی زدم مثبت شد رفتم آزمایش دادم بتام ۴۵ بود رفتم پیش دکترم گفت بارداری،گفت ۶ روز مونده به پریودت واسه همین بتات یکم پایینه 

عزیزممم تبریک میگم     تیکرتو دیدم خوشحال شدم منم گفتی خبر بدم؛ امروزم بی بی چکم مثبت شد

حتما برو آزمایش هم بده،روز چندمه سیکلتی؟

سلام عزیزم وااااااااای خداروشککککر خییلی خوشحال شدم،من دیروز صبح‌دوباره بی بی زدم مثبت شد رفتم آزمای ...

چقدر زود وروجک خودشو بهت نشون داده   انشالله بارداری راحت و نی نی سالم داشته باشی  

در هر حالت اشتباهه😕    حسرت خوردنو میگم☺
آزمایش دادم عزیزم؛ دو سه روز بعد موعدم بتام ۱۱۵ بود

خداروشکر عزیزم انشالله صحیح سالم به دنیا بیاد و بارداری خوبی داشته باشی

چقدر زود وروجک خودشو بهت نشون داده     انشالله بارداری راحت و نی نی سالم داشته باشی   ...

😘😘😘😘