2737
2734
عنوان

بچه هاتون کی دندون در آوردن؟پسر من یک سالشه ولی...

| مشاهده متن کامل بحث + 2417 بازدید | 37 پست

اینقدر مشتاقه غذاهای خودمونو بخوره یه کم میدم ولی میگم سیر نمیشه بازم براش جدا درست میکنم میکوبم.کاش دندون داشت.یشب رفتم بیرون یادم رفت غذاشو ببرم کوکو بردم تو راه بخوریم شام همونو بهش دادم کیف کرده بود ولی من تا صبح عذاب وجدان داشتم بچم گشنه نخوابیده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ضمنا کلسیم بدون فلوراید باشه 

تا حالا نشنیدم قرص کلسیم واسه نوزاد آخه سر خود که نمیشه دکترشم گفت تا ۱۵ ماهگی وقت داره دندون دربیاره مولتیشم به موقع بده.کلسیم زیادی تو کلیه بچه رسوب میکنه.هر چیز خوبی زیادیش میشه ضرر

2740
تا حالا نشنیدم قرص کلسیم واسه نوزاد آخه سر خود که نمیشه دکترشم گفت تا ۱۵ ماهگی وقت داره دندون دربیار ...

بله منظور منم سرخود نیست با تجویز پزشک البته من ایران زندگی نمیکنم و ظاهرا تجویزها فرق داره 

تجویز اینجا دادن قرص کلسیم مخصوص کودکه از ده روزگی تا دو سالگی و بدون فلوراید فقط همین قرصو میدن و مولتی ویتامین اینها نه 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
بله منظور منم سرخود نیست با تجویز پزشک البته من ایران زندگی نمیکنم و ظاهرا تجویزها فرق داره  ت ...

منم ايران نيستم اره از ١٠ روزگى بچه قرص كلسيم ميدن به بچه  چون دكترش گفت اينجا افتاب كمه بايد بخورن

اخه دكتر پسرم هميشه قرص ويتامين دى +فلورايد براش تجويز ميكنه😳

بله نرمالش اینکارو میکنن ولی بهتره بدون فلوراید بدید حکایت همون شامپو بچه هست که یه سری سولفور دار هستن یه سری نه و میگن بدون سولفور استفاده بشه اینم عین اونه نباشه بهتره باشه هم هست دیگه 

منم ايران نيستم اره از ١٠ روزگى بچه قرص كلسيم ميدن به بچه  چون دكترش گفت اينجا افتاب كمه بايد ب ...

هبامه ها اصرار دارن بدون فلوراید مصرف بشه ولی دکتر با فلوراید مینویسه 

از داروخونه ای هم پرسیدم حرف هبامه ها رو تایید میکنه 

هبامه ها اصرار دارن بدون فلوراید مصرف بشه ولی دکتر با فلوراید مینویسه  از داروخونه ای هم پرسید ...

اع نميدونستم مرسى عزيزم اره هبامه ها يه نظرى دارن دكتر ها يه نظرى موندم والله منم