2737
2734
عنوان

شوهرم مسواک نمیزنه😭😷🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 3856 بازدید | 46 پست
جالب اینجاست دندوناشم جنسشونه خوبه خراب نمیشه یکیشو درست کنه ببینه چه مصیبیتیه

همین جنس دندوناش بهش جسارت داده 😈😈

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
دندوناش نازنجي نشده؟ بهدا من سه وعده مسواك نميزنم دندونام جرم ميگيره

نه نشده جنس دندوناش لعنتی خوبه😥اما جرم میگیره لاش من میبینم حالمم بد میشه اما عین خیالش نیست نه به اون تمیزیش نه به اینکه سه ماه یه بار به زور مسواک میزنه یه بار

هرچی زدم اسم گفت یا تکراریه یا معتبر نیست منم اعصابم بهم ریخت زدم اسم ندارم بابا نوشت ثبت شد😐😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دندوناش نازنجي نشده؟ بهدا من سه وعده مسواك نميزنم دندونام جرم ميگيره

من ارتو کردم بعدم دوبار جرم گیری اما دندونام زرد شد منم یه سره دستم مسواک باس باشع😞😔

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
با این هزینه های دندونپزشکی خوب جراتی داره والا

آخ آخ گفتی

امروز 2 میلیون پیاده شدم

شب عیدی ب جای خرید عید همه را دادم به آقای دکتر تا باهاش بره آنتالیا کیف کنه ، من هم بشینم حرص بخورم😣

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
آخ آخ گفتی امروز 2 میلیون پیاده شدم شب عیدی ب جای خرید عید همه را دادم به آقای دکتر تا باهاش بره آ ...

خیلییی دندونپزشکی گرونه 😫😫 ولی سلامتی از همه چی مهم تره، حرص نخور

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
همیشه بخندی گلم😂😂😍😍😘

بابا بعضیا هستن هنوز سیگار تو دستشون خاموش نشده دومیو روشن میکنه درروز یک یا دوتا پاکت میکشه اونو میگن سیگاریه تیر

هرچی زدم اسم گفت یا تکراریه یا معتبر نیست منم اعصابم بهم ریخت زدم اسم ندارم بابا نوشت ثبت شد😐😐😐
2738

سیر بخور برو تو صورتش ها کن بعد بگو ببین من از دستت چی می‌شم

مسواک بزن

لطفا هر کی امضا من و خوند برای رسیدن من به عشقم  یه صلوات بفرسته ممنون. و اگه کاری چیزی میدانید برای عاشق کردن بگید
خیلییی دندونپزشکی گرونه 😫😫 ولی سلامتی از همه چی مهم تره، حرص نخور

لامصب دکتره قبل از اینکه بیاد کار دندون من را انجام بده

پشت در داشت قیمت تور ترکیه را چک می کرد😐

حداقل الان قیمت نگیر لامروت بزار مافکر کنیم بقیه هم مثل ما هستن😆

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
لامصب دکتره قبل از اینکه بیاد کار دندون من را انجام بده پشت در داشت قیمت تور ترکیه را چک می کرد😐 ...

🤣🤣🤣🤣

واقعاً چقدر بی ملاحظه بوده ها 😂😂😂

خیلی عجیبه دهنش بو نمیده اما چرا جرم هست اینقدم بدم میااااد که نگو عین خیالش نیست اما😥

واااا خوش به حالش چه خوش شانسه منه بیچاره علاوه بر خمیردندون یه دورم بعد از مسواک با جوش شیرین و نمک میشورم نخ دندونم میکشم باز تا یه کم دهنم خشک بشه باید برم یا اب یا ادامس یا ابنبات خوشبوکننده بخورم

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه

استارتر

ولی بالاخره همسرت مشکل دندون میدا می کنه

حالا الان جوان هست

بعدا کم کم شروع میشه

یهویی وقتی 4 تاش با هم به عصب رسید اونوقت مسواک از دستش جدا نمیشه

استارتر ولی بالاخره همسرت مشکل دندون میدا می کنه حالا الان جوان هست بعدا کم کم شروع میشه یهویی و ...

والا از خدامه حداقل یکیش خراب شه این سر عقل بیاد

والا از خدامه حداقل یکیش خراب شه این سر عقل بیاد

نگران نباش

مطمئنم حداقل 4 تاش با هم خراب میشه

یک بار هم که بره دندونپزشکی هم درد بکشه و هم پول بده درست میشه

امروز آخرین دندونم را می خواست برای روکش کردن تراش بده

یعنی مردم و زنده شدم

یکریز عق زدم

چون دست دکتر تو حلقم بود

هی هم غر میزد خانم تحمل کن😐

2706