2733
2734
عنوان

شاغل بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 27 پست

من بیچاره چند ساله فرهنگی هستم شوهرمم همکارمه امسال گیر سه پیچ داده که دیگه نمیخام بری سرکار

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای بیکاری بشین خونه خانمیتو کن 

آخه واقعا خیلی بیکارم احساس بی خاصیتی میکنم! !از اونورم همیشه دوست داشتم با همسرم همکار باشم کار هم واسه خودمون باشه. الانم همینطوری شده

دوستان عزیزم برای همه منتظران نی نی لطفا یه صلوات بفرستین. ممنون 🙍🙆👪👼👼👼
2731
من بیچاره چند ساله فرهنگی هستم شوهرمم همکارمه امسال گیر سه پیچ داده که دیگه نمیخام بری سرکار

فرهنگی رسمی هستی؟

از دست وزبان که برآید        کز عهده شکرش بدر آید                       ❤خدایا شکرت❤
ساعت کاریت چه جور میشه؟

چون از کرج باید بریم تهران صبح تا شب میشه که با هم برگردیم. البته میگه من سختمه. توو کار که نمی تونم بهت گیر بدم و ایراد بگیرم 

چون از کرج باید بریم تهران صبح تا شب میشه که با هم برگردیم. البته میگه من سختمه. توو کار که نمی تونم ...

خوب به خونه زندگیت کمتر میرسی استراحتم نداری ،هر روزه یا تعطیلات تعطیله؟

پرستار nicu
خوب به خونه زندگیت کمتر میرسی استراحتم نداری ،هر روزه یا تعطیلات تعطیله؟

تعطیلات کاراشون بیشتر میشه. ...

تعطیلات کاراشون بیشتر میشه. ...

به نظر من یه مدت برو همسرت نباشه شمام تنها میشی کاری نداری ولی اونجوری حداقل پیش هم هستین  با این اوضاع همسرت نمی رسه ساعات زیادی تو خونه پیش شما باشه اونجوری شما میری پیشش  برو باز اگه خسته شدی نمیری کار خودتونه

پرستار nicu
 به نظر من یه مدت برو همسرت نباشه شمام تنها میشی کاری نداری ولی اونجوری حداقل پیش هم هستین &nbs ...

دقیقا درسته. همین الانم خودش هر روز از کرج میره تهران و ما فقط شبا همدیگرو میبینیم 

اگه به خاطر پولش می خوای بری اصلا این‌کار نکن...چون مشخصه همسرت وضعش خوبه که دوتا منشی لازم‌داره و اگه از صبح تا شب بری سرکار وقتی واسه زندگیت باقی نمی‌مونه...اگه می خواید اون پول صرفه جویی بشه و بیاد تو زندگیتون که باز بشین سبک سنگین کن ببین می صرفه برات بری یانه

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
فرهنگی رسمی هستی؟

آره  خیر سرم مدیرم  شوهرمم رییس اداره همون ناحیه 

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐