2737
2734

الان تا ۶ صفحه فقط بنویسید الان نییییست هفته دیییگست😂😂😂😂😀

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من ازش میپرسم چی بگیرم برات میگه هیچی😁 منم از خداخواسته میگم باشه هرچی تو بگی، ولی برا همه مناسبتا تو باید برام بخریاااااااا😁

کادو ولنم اینجوری پیچید ولی خودم ازش گرفتم. واسه روز مرد شلوار براش میگیرم برا عیدم بپوشه

قدر آدم هایی که... زود عصبی میشوند را بدانید... اینها همان لحظه داد میزنند قرمز میشوند، قلبشان درد میگیرد، دستانشان میلرزد... ولی... ولی برای زمین زدن شما هیچ نقشه ای نمیکشند! آنها تمام نقشه شان همان عصبانیت بوده و تمام آنهایی که زود عصبانی میشوند، آدم هایی هستند که رقیق ترین و پاک ترین وجدان را دارند...

حالا همه همچین ترسیدنو ب مرز سکته رسیدن ک انگار چ برنامه ای برا اون روز دارن؟؟😂 نهایتش جورابه دیگه

قدر آدم هایی که... زود عصبی میشوند را بدانید... اینها همان لحظه داد میزنند قرمز میشوند، قلبشان درد میگیرد، دستانشان میلرزد... ولی... ولی برای زمین زدن شما هیچ نقشه ای نمیکشند! آنها تمام نقشه شان همان عصبانیت بوده و تمام آنهایی که زود عصبانی میشوند، آدم هایی هستند که رقیق ترین و پاک ترین وجدان را دارند...
من ازش میپرسم چی بگیرم برات میگه هیچی😁 منم از خداخواسته میگم باشه هرچی تو بگی، ولی برا همه مناسبتا ...

شلوار فکر خوبیه. منم احتمالا براش شلوار بخرم . البته کفشاشم کهنه شده. 

شلوار فکر خوبیه. منم احتمالا براش شلوار بخرم . البته کفشاشم کهنه شده. 

حالا یکیشو بخری هم خوبه. تو عید استفاده میکنه

2706