2737
2734
عنوان

کنسرت محسن ابراهیم زاده یا علیرضا طلیسچی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 977 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا 😐 از اهنگ خوشت نیومد  همون قیافه جذابش نگرف تورو😕

😁 البته بعدا اومدم خونه دیدم اهنگاش بدون تصویرش جذاب تره 😉

ترورم نکنید . تو سلیقه ی من نبود خوووب

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
2728
کجا هس کنسرتش؟؟

برج میلاد

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
2740
اگه تا الان بین دوراهی بودی الان بین صد راهی چون یه پست گفته طلیسچی یه پست گفته ابراهیم زاده قشنگ را ...

نظر سنجی گذاشتم تاپیک بعدیم

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
مگه فرق دارن اینا با هم؟

😂😂😂

😁 البته بعدا اومدم خونه دیدم اهنگاش بدون تصویرش جذاب تره 😉 ترورم نکنید . تو سلیقه ی من نبود خو ...

اخه مگه آدم برا تیپ ی خواننده باید خوشش بیاد ازش صدا مهمه صدا حق داری  😉

✔قلب من این چنین آسان نمیلرزید                               عشقت اما به غم هایش نمی ارزید                             دنیا را بردی همراهت به نابودی                                   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی ⚠⚠⚠⚠