2733
2739
یه چند تا از نکاتش رو میگی

زردآلو ک باید ۲۴ساعت بمونه نیازی به هیچی هم نداره.سیبو توتم همینطور.نه سیاه میشن نه لهیده.منکه این ۳تارو بدون اضافه کردن چیزی خشک کردم دقیقا مثل بازاری شد

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
نکاتش رو بلدی؟ مثلا واسه پرتقال فکر کنم باید قبلش تو آبلیمو و عسل و آب خیس کنی درسته؟

پرتقال رو هر کاری کنی تهش مزه تلخی داره  . ولی پرتقال خونی تلخی نداره . یا اینکه هر بار برش میزنی چاقوت رو تمیز کنی.

ما دختریم . مسلح به خطرناک ترین سلاح جهان : مهربانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونگی یا صنعتی ؟ من خونگی دارم خیلی خوبه.ولتاژش پایینه.هروقت استفاده میکنم پول برقمون مثل همیشه میا ...

میشه عکسشو بزاری

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️

ببخشید عزیزم.خودش تو طبقه ی بالای کابینته سختمه چهارپایه بردارم برم بالا.از کارتنش عکس گذاشتم

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
2728