2733
2734

5روزه ک ای یو ای انجام دادم تخمدان سمت چپم تیر میکشه سینه هام خیلی بزرگ شده و درد میکنه ضعف دارم و گرمم میشه بیشتر وقتا دخترا بیاین 

عزیزم اینا اثرات دارو هم ممکنه باشه،من ۱۵ روزه آی یو آی کردم هیچ علائمی ندارم 

دعاااا کن تا ۵شنبه پری نیاد😭

خدااااجونم ممنونم بابت هدیه کوچولوت،خدایاااا شکرت منم بعداز ۷سال مامان شدم،دعا‌کنید برام همه چی خوب پیش بره،امام حسین ممنونم که رومو گرفتی😇توروز اربعین تستم مثبت شد😍یه صلوات واسه منتظرا....چقد زود رفتین عشقای من....کاش منم برده بودین....آخه چراااااااااااااا😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم الان که زوده واسه اینکه بفهمی حامله ای اصن استرس نداشته باش وب خدااا توکل کن ب علایمم فکرنکن

شایدم انشاالله بارداری لقاح زود تشکیل شده وعلایم زودتر اومدن سراغت

خدااااجونم ممنونم بابت هدیه کوچولوت،خدایاااا شکرت منم بعداز ۷سال مامان شدم،دعا‌کنید برام همه چی خوب پیش بره،امام حسین ممنونم که رومو گرفتی😇توروز اربعین تستم مثبت شد😍یه صلوات واسه منتظرا....چقد زود رفتین عشقای من....کاش منم برده بودین....آخه چراااااااااااااا😭😭😭😭😭😭😭

چنتا فولیکول داشتی؟

2740