2737
2739
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333613 بازدید | 19958 پست
اره عزیزم من تهرانم بستگی داره که کجا زندگی میکنی هر چی اسپیافش بالاتر باشه محافظتش در برابر افتاب بیشتر وای من برم دیگه مامیصداش در اومد یه چی بگم بخندید من امروز خواب موندم امتحانمو ندادم دیشب تا صبح هم درس میخوندم من برم دیگه بای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
سحر جون برا منافذ باز دکتر به من مت پرفکشن اگزوویانس داده ولی راستش من چون پوستم حساسه و وقتی که زدم قرمز شد دیگه نزدم که بتونم نتیجشو بت بگم ولی این الان خیلی رو دوره , یه محصول جدیده !
مامی ندا من عاشق مارک اون هستم، یه روزی و یه زمانی پماد سیکالفیت و اسپری آب رسانش خیلی به داد زخمای من رسید وگرنه پوست صورت و دست چپم کلا از دست رفته بود به سلامتی!!! اون زخما تحملش تو گرما بدون اسپری واقعا غیر ممکن بود. مخلص اون هم هستم. خلاصه کلی به مارکش ایمان دارم :)
مامان مهرداد بخدا سالمه پوستم، عکسامو که دیدین :)))
مرجان جون خوب بود، همون یه واحدی قران بود امتحان، امتحانا اصلیم 28 شروع میشه.
روشن جون گینو چی؟ توضیح بده عزیز دلم :-*
مرضیه جون فقط ازت میخوام که آروم باشی عزیزم :))) گفتم که پوستم خشکه. بیرنگ باشه ترجیحا.
باران جون چشم، اطاعت
مرجان عزیزم من برعکس پوستم موهام به شدت چربه، از شامپو A2 استفاده میکنم که مخصوص موهای چریه، روشون نوشته که کدوم مال کدوم موئه، تونیک کافئینشم که یکی بیشتر نیست و برای همه ی موهاس.
2706