2733
2734

همین هفته قبل زنه با پای خودش اومد بیمارستان گفت نجاتم بدین من قرص برنج خوردم 

نشد نمیشه کاری کرد 

سه ساعت بعدش مرد

تو فقط زمانی می توانی درست بیندیشی که من منطق تو را با اندیشه ی نادرستی تحریک کنم و من فقط زمانی می توانم عقاید سخیفم را اصلاح کنم که تو اجازه ی سخن گفتن داشته باشی. 
همین هفته قبل زنه با پای خودش اومد بیمارستان گفت نجاتم بدین من قرص برنج خوردم  نشد نمیشه کاری ...

چ بد واقعا...چ سخت..تاحالا قرص برنج نشنیده بودم..از دیشب کلافه شدم..دلم ب حال اون پسر ک میدونسته داره میمیره ب دست خودش وای ...اون دوسش ک همش عکس میگرفته خدا چ دلی داشته.. وایی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ بد واقعا...چ سخت..تاحالا قرص برنج نشنیده بودم..از دیشب کلافه شدم..دلم ب حال اون پسر ک میدونسته دار ...

بهشون نمیگیم که نمی شه کاری کرد و الان میمیری 

تو فقط زمانی می توانی درست بیندیشی که من منطق تو را با اندیشه ی نادرستی تحریک کنم و من فقط زمانی می توانم عقاید سخیفم را اصلاح کنم که تو اجازه ی سخن گفتن داشته باشی. 

همه تلاشمونو می کنیم ولی واقعا جز مواردیه که بندرت کسی زنده مونده باشه

عجیب اینه اکثرا به شدت پشیمون میشن 

یعنی با تصور اینکه خوردم الان میرم معده مو شستشو میدن خوب میشم قرصه رو می خورن

2731

این بدترین نوع خودکشی هس چون تک تک اعضای بدن فاسد میشه ومرگ اتفاق میوفته 

به عبارت دیگه فرد زجرکُش میشه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

باید تو اورژانس بیمارستانا باشید تا جوونایی رو ببنید که قرص برنج یا چیز دیگه ای خوردن و التماس میکنن و زار میزنن که نجاتشون بدن ولی دیگه کار از کار گذشته ۹۹ درصد کسایی که خودکشی میکنن اون لحظات اخر پشیمونن😭

همه تلاشمونو می کنیم ولی واقعا جز مواردیه که بندرت کسی زنده مونده باشه عجیب اینه اکثرا به شدت پشیمو ...

نمیدونم اون لحظه پشیمون شده یا نه ولی قبلش از همه به یه مدلی حالیت خاسته آماده و مطمعن اینکارو کرده .من هنوز باور نمیکنم اینکارو کرده باشه دیوونه  

نمیدونم اون لحظه پشیمون شده یا نه ولی قبلش از همه به یه مدلی حالیت خاسته آماده و مطمعن اینکارو کرده ...

خیلی سخته.میدونم.ولی کسی نمیدونه اون چ حالی داشته و روحیه خرابی داشته ک دیگه نتونسته تحمل کنه.منم خودکشی کردم....خدا روحش ب ارامش برسونه.تو این دنیا ک خوشی نداشت ارامش نداشت

چهار شب بستری بودم داشتن دغ میکردم 

منو ٥شب نگهداشتن ب غلط كردن افتاده بودم

دخترم ماهورای مامانش خدای روی زمینمه چشامه.قلبمه😘💋شـما زشت نیستید، شـما فقط پول ندارید! پولدار بودن خوشگلتون میکنه حتی اگر احمدینژادباشید😑 این موادی تو شامپو بچه میریزن ک چشمو نسوزونه چیه؟خب تو شامپو ماهم بریزین مگه چشم ما چشم خره😐 _از کسایی که خوراکیاموبهشون تعارف میکنم اونام برمیدارن متنفرم  من چاق نیستم فقط شکمم سه بعدیه دوست عزیز اگه با نظرات من حال نمیکنی میتونی سرتو بکوبونی به دیوار تا اروم بشی  ما از خونه تکونیی عید فرار میکردیم گیر بشور بسابای کرونا افتادیم  
نمیدونم اون لحظه پشیمون شده یا نه ولی قبلش از همه به یه مدلی حالیت خاسته آماده و مطمعن اینکارو کرده ...

در واقع منظورش از حلالیت خواستن این بوده که من حالم خیلی بده مواظبم باشین کمکم کنین