2733
2739

سلام من میخواهم عمل لاپروسکوپی معده کنم کسی اگه تجربه این عمل داره بهم بگه هزینه‌اش چقدره و خوبه یا نه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من انجام دادم.  یکسال و نیم پیش 

از 106 کیلو رسیدم به 50. الان هم وزنم ثابت شد. البته تا 58 باید کم میکردم ولی بیشتر کم کردم که زاردار شم، مجدد تپل نشم.

از سایز 58 رسیدم به 38

قدمم 153

عملم هم مینی بای پس بود با دکتر خلج

خدایا ممنونم که هوامو داری       لطفا مواظب کوچولوهای ناز و شیطون و دوست داشتنی من باش      
2738
من انجام دادم.  یکسال و نیم پیش  از 106 کیلو رسیدم به 50. الان هم وزنم ثابت شد. البته تا ...

چقدر شد عملت من امروز زنگ زدم دکتر منشی اش گفت با بیمه حساب نمیکنه دکتر خلج دستمزد خودشم ۲۲ تومنه

با ورزش که چه عرض‌کنم‌من‌روز اول ۵ کیلو اضافه وزن نداشتم ۵ کیلو رژیم گرفتم شد ۱۰ و همینجوری تا اینجا

انشالله به وزن ایده ال برسی

وزن اولیه ۷۶ وزن الان ۶۵.۵ وزن هدف ۶۰
چقدر شد عملت من امروز زنگ زدم دکتر منشی اش گفت با بیمه حساب نمیکنه دکتر خلج دستمزد خودشم ۲۲ تومنه

ببین زمان ما لوازم لاپاروسکوپی سیزده میلیون بود. پولش رو میدادیم به یکی از دستیارهای دکتر،   خودشون میخریدن،  بعد عمل بهت فاکتور میدادن میرفتی بیمه میگرفتی. بین پنج تا دوازده تومن بیمه میداد.

هزینه بیمارستان هم یا مصطفی خمینی یا دی. یکی خصوصی یکی نیمه خصوصیه. خصوصیه. اون هم بسته به بیمه. اگر بیمه میداشتی بین یک تا سه تومن

خدایا ممنونم که هوامو داری       لطفا مواظب کوچولوهای ناز و شیطون و دوست داشتنی من باش      
اما الان دکتر لوازم لاپاروسکوپی رو نمیخره. چون دلار بالا رفته. 

هزینه بیمارستان هم چون الان فقط بخش وی ای پی غمل میکنه، خییییلی زیاد شده. در حد بیست، سی  میلیون تومن.

ولی اگر مصمم به عملی پیش دکتر صفری تو بیمارستان فیروزگر و دکتر پازوکی توی بیمارستان رسول اکرم هم میتونی بری که بیمه کار کنن

ولی اگر مصمم به عملی پیش دکتر صفری تو بیمارستان فیروزگر و دکتر پازوکی توی بیمارستان رسول اکرم هم میت ...

ممنون که کمکم کردی اگه دوست داشتی شماره ات بگذار با هم در تماس باشیم ای دی تل گرامم اینه sgshmm خوشحال میشم باهات در تماس باشم 

2706