2733
2734
عنوان

کی از طریق اینترنت با همسرش آشنا شده یا از طریق کانال های همسریابی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2504 بازدید | 54 پست
خب خودشم همونجا عضو شده تا با یک خانمی آشنا بشه. نکنه فکر کردی عضو شده تا خانمها بهش محل ندن و اون ب ...

بله درسته😔 حالا نمیدونم چکار کنم واقعا..حتی اگر کسی هم به من پی ام میداد با همین نگرانی رو داشتم ولی خب الان بیشتر چون خودم رفتم سراغش

بهش بگو پيام هام زياد بود نمبتونستم مديريت كنم و كلافه كننذه بود . نميدونستم چطوري فيلتر كنم اون هم ...

من اصلا اون فرم اطلاعات رو پر نکردم و بفرستم توی کانال.فقط وقتی اتفاقی این کانال رو پیدا کردم از فرم ایشون خوشم اومد و پیام دادم.مشخصات خودم داخل کانال نیست اصلا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا خدودي نگراني تو ميتونم درك كنم

بخاطر عزف جامعه هست. ولي هميتطور كه ميبيني خيليا تو اينترنت ازدراج كردن

ديگه الان اينترنت شده منبع درامد

منيع دوست يابي

شغل يابي

و حتي همسر يابي

و كسي كه اونجا اومده شعورش و داشته كه همسر شو اينحوري انتهاب كنه.

اگه هم بي شعور باشه

صد بارم سنتي اومده باشه خونتون اخرش اعصابتو يه حوراي ديگه خورد ميكنه.

حالا دیگه خیلی رسمیش نکنی که اگر خدایی نکرده به درد هم نمیخوردید راه پس و پیش نداشته باشی

نه منظورم از رسمی کردن اینه که فقط چت کردن نباشه.حداقل مامانش زنگ بزنه به مامانم

2731
خیلی ممنون مهربون😍😍منم متقابلا برای شما آرزوی شادی و خوشبختی دارم

مرسي عزيزم

تو زندگيت همبشه براي كارهايي كه ميكني اعتماد بنفس و احترام قايل شو

نزار كسي بخاطر كارهايي كه درست بوده

ناراحتت كنه

تو اگه از همين قضيه بخوبي دفاع كني

حتي يه ادم بي شعور هم نميتونه بهت بگه بالاي چشمت ابرو هست و يا مثلا چرا اومدي تو اينترنت ازدواج كردي

از طریق چی؟مثلا اینستا اشنا شدید یا توی همین کانال های همسریابی و اینا...شده تا حالا در مورد این قضی ...

من تو اینستا بودم الانم خوشبختم خیلی وقتی 6 روز یبار یه پیام ازش میبینم البته بخاطر رفاه منه

توکی هستی +من همون اتفاق خوبم که برات نمیافته

حالا یه چیز جالب! 

من یه نامزدی داشتم ک بهم خورد اینترنتی از طریقزسایت همسریابی! خب بعدا فهمیدم خونواده مشکل داری هستن و غیره! 

بعد همسر خودم ب صورتی خیلی سنتی اومدن خواستگاری! 

بعد ازدواج بک اپ گوشیش تو لب تابش بود نگاه کردم دیدم کلی اسم نسترن و فاطمه و.... همه هم پسوندش همسریابی بوده😁 تازه با یه نفرم ب نتیجه رسیده بود فرشته جان فرشتع جان بود ک تو پیامک هاش بود😋 خودش اینو بهم گفته بود از یکی خوشش اومده اما نگفت در حد جان جان باشن! خلاصه با اونم بهم خورد اگر پیامکک های دختر رو نمیدیدم اطمینان نمی کردم ک مشکل از دختره باشه! 

با اینکه سنتی ازدواج کردیم ب این نتیجه رسیدم ک هم ادم باشعور هم بیشعور میتونه تو این کانال ها باشه! 

نکته اخر اینکه هیچ کدوممون هم بهم نگفتیم همچین تجربه های اینترنتی داریم! اما من میدونم اون داشتع اون نمیدونه من داشتم 😎البته نامزدی رو گفتم اما روش اشناییمو  نگفتم! 

بعد ازدواج یه بارم دختره ب خط شوهرم ک دست من بود زنگ زد