2737
2734

دکتر برام 10 عدد قرص کلومفین نوشت  و از  سومین روز پری شبی دو تا خوردم  و گفتم بعد از تموم شدن پری یه روز در میون نزدیکی داشته باش حالا نمیدونم باردارم یا نه ؟

من دوماه خوردم هیچی نشد

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا

اره تا دوماه ۸روز بعدازتموم شدن پری چن روز لکه میومد بعد خوب میشدم منم فک میکردم اخ جون لانه گزینیه ولی زهی خیال باطل اون نبود

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
2740

منم این ماه خوردم ادنشالله ک باردارمیشم....واسم دعاکنین

۲۱ماه اقدام....به امیداینکه این ماه باردارشم و از خونه تکونی فرار کنم....خدایا چندساله دارم میگم انشالله سال تحویل ۳تایی میشیم پس ناامیدم نکن توکه میبینی غریب و بیکسم....امیدم به تو ...من حتما حتما تا اردیبهشت طبیعی باردارمیشم بگو انشالله...😍دوست گلم یه صلوات مهمونم کن
منم این ماه خوردم ادنشالله ک باردارمیشم....واسم دعاکنین

ان شالله ،  من نوک سینه هام درد میکنه و احساس  میکنم یکی از سینه هام تورم داره میتونه علاعم بارداری باشه؟

ان شالله ،  من نوک سینه هام درد میکنه و احساس  میکنم یکی از سینه هام تورم داره میتونه علاع ...

ان شالله باردار باشی ..زیاد به علامتا توجه نکن من این ماه بالامیوردم ک الان روز سوم پریودیمه وهمه علائم بارداری و داشتم