2737
2739

ولی دکلره می خواد به نظرتون چکار کنم

قبلش موهام رو رنگ نکرده بودم واسه همین خیلی ناراحتم موهای مشکی نازنینم رو فاتحه خون کردم 

از طرفیم دوبار رنگ کردم دفعه اول حنایی شد 200 هزینه کردم دلم نمیاد مشکی پر کلاغی بزارم خلاصه که اعصابم داغونه چه کنم

البته بقیه می گن رنگش 

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس؟؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2731
آمبره كنى چون دكلره ميخواد ديگ همش موهات دو رنگه يك دست نميشه مگر اينكه كوتاه كنى

اصلا امبره بدون دکلره نمیشه؟

2738
این ک قهوای سوختس

نه یه رنگ ترکیبیه یه چیزی تو مایه های قهوه ای 

ولی چون موهام به شدت حنایی شده بود تو نور به قرمزی میزنه به ویژه ریشه موهام

2706