2752
2734
عنوان

بچه ها تو گوشی شوهراتون..

| مشاهده متن کامل بحث + 1166 بازدید | 110 پست
اوووو چه حسوددده خیلی بپا

رو خنده میگه هاا ولی کاملا جدی...منم تا حرف میزنه هی بهش پز میدم...میگفت بعدا پسرم کمکت نمیده تو خونه تکونی گفتم وای مرد باید کار کنه منکه نمیتونم کار سنگین کنم مطمئنم بهم کمک میده😅😅ها ها چقدر من جلب بیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
تاالان خانومم سیو بود...چند روز پیش میگفت میخوام سیو کنم رئیس😅فکر کنین مامانشم ببینه

من شماره شوهرمو شوشوجونم سیو کرده بودم گوشیم خونه مامانم اینا جا مونده بود شوهرم بهم زنگ زده بود بابام هم اسمش رو خونده بود فکر کرده بود غریبه است جواب نداده بود.وقتی رفتم دنبال گوشیم بابام گفت شوشو دیگه کیه.از خجالت آب شدم😓😓😓

بچه ها یسری بابا ومامانم دعوا کردن بعد مامانم اسم بابامو تو گوشیش تغییر داد زد گاو

اینا چندروز بعدش اشتی کردن ولی مامانم یادش رفت اسم و عوض کنه بابام گوشی مامانمو گرفت دیدم مامانم بال بال میزنه به من بفهمونه گوشی و بگیر منم با سیاست گوشی و گرفتم اولش نمیدونسنم جریان چیه بعدش فهمیدم دیگه ترکیدم😂😂

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن
من شماره شوهرمو شوشوجونم سیو کرده بودم گوشیم خونه مامانم اینا جا مونده بود شوهرم بهم زنگ زده بود باب ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن
بچه ها یسری بابا ومامانم دعوا کردن بعد مامانم اسم بابامو تو گوشیش تغییر داد زد گاو اینا چندروز بعدش ...

😂😂😂😂😁😁

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
من شماره شوهرمو شوشوجونم سیو کرده بودم گوشیم خونه مامانم اینا جا مونده بود شوهرم بهم زنگ زده بود باب ...

بابام مارو موقع بوسیدن دیده البته اون بوسید

یه  لحظه همه تون نگاه کنید مرسی  که نگاه کردی😐😐😐😐😐😐😐
اسم پسرم

من تاپیک تو خوندم اصلا خودتو برای کامنتای منفی ناراحت نکن.برخورد هرکس نشانه شخصیتشه ولشون کن.توام سعی کن گذشترو فراموش کنی و بخاطر پسرت ایندرو بسازی

من تاپیک تو خوندم اصلا خودتو برای کامنتای منفی ناراحت نکن.برخورد هرکس نشانه شخصیتشه ولشون کن.توام سع ...

کنار اومدم دیگه دارم میسازم ومیسوزم هرکیو می بینم ب عشقش رسیده انگار شکنجه میشم خیلی دردناکه

یه  لحظه همه تون نگاه کنید مرسی  که نگاه کردی😐😐😐😐😐😐😐
کنار اومدم دیگه دارم میسازم ومیسوزم هرکیو می بینم ب عشقش رسیده انگار شکنجه میشم خیلی دردناکه

دیگه قسمت تو این بوده.برو مشاور تا راحتتر کنار بیای

حداقل تاپیکتو قفل کن. ملت دارن واسه تو وقت میذارنااا

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2706