2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من بارداری اولم خیلی خوب بود واقعا لذت بردم

الان‌ ولی خیلی اذیت شدم دومی رو 

اصلا نمیدونم دوسش دارم یا ندارم خوشحالم یا نیستم کلیم وسایل براش خریدم که ذوق کنم ولی نمیدونم چمه استرس دارم باورم نمیشه

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
سومی سخت نیست؟ من دومی نیومده انقدرم اذیت شدم به فکر دومیم

من ۴۹ روزه سومی رو زایمان کردم، ببین سختی که داره ۱۰۰٪ ولی بارداری سوم یه حسه عجیبی بود😉😉 وسواسا و نگرانیای بی مورد نداشتم، به پسره اولم می گفت مامان تو دلت چیه ؟؟؟ می گفتم نی نی کلی ذوق می کرد ، بچه ی دومم از ذوق داداشش بی خودی ذوق می کرد 😂😂😂نمی دونم چطور بگم یه حسه عالی داشتم، اما سختگیریام خیلی کم شدن، ولی خب یه نکته ای که همه باید بدونن با بچه ی دوم و سوم هوای شوهرتونو خیلی داشته باشید

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍

انقد دکترا می ترسونن خوشی هاش همراه می شه با استرس

من دیابت بارداری گرفتم

یکسره نوار قلب جنین و ...

کلافه و مضطربم کردن

دکترم وقت مشخصی بهم برا زایمان نمیده

سونو رفتم گفت آب دور جنین ۲۱ و زیاده

خلاصه برام دعا کنید خصوصا این هفته های آخر همش رو ویبره ام 

دعا کنید همه چی به خوبی و خوشی پیش بره

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.

من فقط اون قسمتی رو دوست دارم که از وسط خیابون با اون شکم گنده رد میشی همه ماشین ها وایمیستند  یا همه جاشون و میدن بشینی  هر چی.می گی.و می خواهی همسری میگه چششششم  

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
واای سه تا خدا حفظشون کنه 😍منم خیلی دوس دارم سه تا ولی شوهرم راضی نمیشه میگه یکی بسه

راستش من خودمم ۳ تا دوست داشتم دوتا پشت سر هم یدونه ته تغاری ۱۰ سال دیگه 

ولی خب شد دیگه 😅😅😅

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍
2706