2733
2734

الان داشتم تاپیک داغ ، در مورد عکس از تمام رخ و نیمرخ رو میخوندم دیدم استارتر نوشته یک کاربر به اسم رضا خلاف انلاینه میترسم وقیح باشه عکس نمیزاره ، چند دقیقه بعد گفتم اگدیگه تو انلاینا نیست و گذاشته !!!!!

عزیزان بزرگواران علما و فضلا !!! برای دیدن و خوندن تاپیک ها اصلا نیاز به انلاین بودن نیست و همه مردم جهان و و سایر گرات کهکشان راه شیری حتی افراد قطع دسترسی شده براحتی میتونن به صورت افلاین همه تاپیک ها رو ببینند و رفرش کنند و...

پس اولا وقیح یا هرخر دیگه نیاز نداره با یک اسم تابلو مثل رضا خلاف بیاد عکس ذخیره کنه ، دوما همون رضا خلاف هم احتمالا دیده استارتر از حضورش ناراحته افلاین شده و بعد در کمال ارامش عکس رو دیده !

اگه معذوریت دارید نگذارید !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید عکس های کاربرها به چه دردی میخوره؟

آدمک آخردنیاست بخند...آدمک عشق همین جاست بخند...دسته خطی که توراعاشق کرد...شوخی کاغذی مابودبخند...آدمک خرنشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...به خدامثل توتنهاست بخند.
2728
اقا یکی داستان وقیخ رو برا من بگه. همه جا اسمش هست    

یک یا چند مرد یا زن هستند که عکس کاربرا که میزارن رو ذخیره میکنن بعد یک تاپیک میزنن همه عکسا رو با اسم کاربر میزارن

ببخشید عکس های کاربرها به چه دردی میخوره؟

به هیچ درد !

اما عده ای خوب دوس ندارن عکسشون دست کسی دیگه باشه و ناراحت میشن و  عده ای از این قضیه سواستفاده میکنند و اذیت میکنن ، نوعی ترول اینترنتیه

2738