2777
2789
اتلیه ها فایل عکسای خامی که اونجا انداختیمو می تونن ندن؟ اتلیه ای میشناسید این کارو بکنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آتلیه ای که ما رفتیم داد...ولی پنجاه تومن گرفت گل عکسهارو داد..فیلمارم که با فیلم عروسی داد
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
من بعد دو سال گرفتم
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
اتلیه ما نداد!
الان دو سال میگذره که میخام برم بگیرم
اما کلی میخواد پول بگیره!
به ازای هر عکس چاپ نشده 3000 ت!!!!
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!

ماله ما فایل همه عکسایی که انداختیمو بدونه روتوش یعنی خامشو ریخت رو سی دی بهمون داد. همون موقع تحویل فیلمو البومو عکسمونم داد. یعنی دوماه بعده عروسیم

فیلمو هم داد بهمون.

امااااااااااااااااااااااااااااااااااا ....

اصلا کارشون خوب نبود.
برای بهنامم که پیشم نیست یه فاتحه بخونین. ممنونم
2801