2733
2734

بگین کجایید و این که اون جا اصلا هیچ کس با مامان و باباش خواستگاری میره؟یا کلا همه اول دوست میشن بعد ازدواج می کنن؟

منظورم اینه اصلا پیش میاد مادر پسر واسه پسرش کسی رو در نظر بگیره؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

اره مثلاتو ترکیه خیلی از زنا واسه پسرشون دختر انتخاب میکنن و با خانواده میرن خواستگاری

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖

اره هم در نظر میگیرن بعد میگن دختره و پسره اشنا باشه بعد خانواده ها صحبت کنن 

یا اول دوست میشن بعد به خانوادها میگن

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره مثلاتو ترکیه خیلی از زنا واسه پسرشون دختر انتخاب میکنن و با خانواده میرن خواستگاری

خب ترکیه فرهنگشون به ما شباهت داره یا کشور های عربی هم همین طور

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2731

تو هند دخترا میرن خواستگاری خونه پسر

مادر دختر دنبال شوهر میگزده

شرق آسیا. هند میشه

نیستم ولی گفتم بگم😁

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
تو هند دخترا میرن خواستگاری خونه پسر مادر دختر دنبال شوهر میگزده شرق آسیا. هند میشه نیستم ولی گفت ...

خدا رحم کرد هند نیستیم😄😄

خدا رحم کرد هند نیستیم😄😄

😂😂😂

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷