2737
2739
عنوان

درمان هماتوم بارداری...درصورتی که دکتری هیچ کارز نتونستن برام کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 108075 بازدید | 376 پست
ممنون عزیزم.من شیاف استفاده میکنم😧

منم دو هفته استفاده کردم...ولی الان‌چندین روز هست استفاده نمیکنم.

ولی شما قطع نکن.

من کلا اعتقادی بهش ندارم

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
قبل از ۱۳ هفته،زده بشه،ممکنه بیضه ها نزول پیدا نونه. در کل چون هورمون زنونست،خوب نیست.پرلوتون،کارش ...

علت اینکه شیاف خدب نیست هم اطلاع دارین؟

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دو هفته استفاده کردم...ولی الان‌چندین روز هست استفاده نمیکنم. ولی شما قطع نکن. من کلا اعتقادی ...

من طول سرویکسم کوتاست مجبورم عزیزم😔 از  هفته ی ۶ دارم استفاده میکنم😖

خداروشکر عزیزم ولی شیاف رو استفاده کن چون جفتتم پایینه منم این تجربه تلخو تو بارداری قبلیم داشتم و ...

عزیزم لعنت به پزشکهایی که متخصص هستند و نمیتونن بیماران رو درمان کنن بااینکه وسایل پزشکی وتجهیزات و..... فقط هزینه برای بیماران دارن وتا یه مشکلی دارن باردارشدم سقط روپیشنهاد میکنن

همیشه ۱۸ساله هستم  
2728
خداروشکر عزیزم ولی شیاف رو استفاده کن چون جفتتم پایینه منم این تجربه تلخو تو بارداری قبلیم داشتم و ...

عزیزم لعنت به پزشکهایی که متخصص هستند و نمیتونن بیماران رو درمان کنن بااینکه وسایل پزشکی وتجهیزات و..... فقط هزینه برای بیماران دارن وتا یه مشکلی دارن باردارشدم سقط روپیشنهاد میکنن

همیشه ۱۸ساله هستم  

من بخاطر بارداری دوقلویی هم پرلوتون زدم هم شیاف

اوایل هم هماتوم داستم که به لطف خدا برطرف شد

ان شااله واسه شماهم کلا برطرف میشه

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
قبل از ۱۳ هفته،زده بشه،ممکنه بیضه ها نزول پیدا نونه. در کل چون هورمون زنونست،خوب نیست.پرلوتون،کارش ...

عزیزم شیاف دزش خیلی پایینه و الانه دیگه اکثر خانمای باردار بهش احتیاج دارن

لطفا به این صراحت نگین خوب نیست ..ممکنه الان یا در آینده کسی پست شما رو ببینه و بترسه و استفاده نکنه و اتفاقی براش بیفته چون همه ی پستها بعد دو سه دقیقه میره تو گوگل

2740
عزیزم شیاف دزش خیلی پایینه و الانه دیگه اکثر خانمای باردار بهش احتیاج دارن لطفا به این صراحت نگین خ ...

الان همه باردار انواع قرصا رو میخورن.از فولیک و اهن و مولتی و ویتامین دی و کلسیم....

که شاید به هیچ کدومشون نیاز نباشه.و دکترا فرمالیته مینویسن...

این شیافم جزو هموناست.

با بادام درختی میشه جای بچه رو محکم کرد...با نشاسته...

نظر منه...و البته دکترمم قبول داشت رو جنین پسر ممکنه اختلال ایجاد کنه شیاف.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
من بخاطر بارداری دوقلویی هم پرلوتون زدم هم شیاف اوایل هم هماتوم داستم که به لطف خدا برطرف شد ان شا ...

الحمدالله.

شما کار خاصی کردید برطرف شد؟چه ماهی کامل برطرف شد؟

الان همه باردار انواع قرصا رو میخورن.از فولیک و اهن و مولتی و ویتامین دی و کلسیم.... که شاید به هیچ ...

خود رحم یا تخمدانا پروژسترون ترشح میکنن واسه سفت شدن جای جنین

شما راه خودتون رو برین..ماهم راه خودتون

ولی رعشه نندازین تو تن خانمای باردار با اطلاعات غلط

https://www.eslamteb.com/3156/نسخه-های-سقط-جنین-و-اختلالات-جنین-دربار/

ممنون عزیزم.خوندم...

خود رحم یا تخمدانا پروژسترون ترشح میکنن واسه سفت شدن جای جنین شما راه خودتون رو برین..ماهم راه خودت ...

اونوقت زیادیش چی؟؟؟؟؟؟

بازم تاثیر مثبت میندازه؟؟؟؟

رعشه ننداختم...دیدم و شنیدم.

ولی قانون نیست که برای همه پیش بیاد...

قرار نیست حرفی که درسته،ولی به مذاق بعضی خوش نمیاد رو نزد.

در ضمن من نگفتم صد د  صد ایطور میشه.ولی هورمون اضافه،اونم پروژسترون،برای جنس مذکر ربده.چه تو شکم باشه،چه بیرون شکم.اینو همه میدونن

2706