2733
2734
عنوان

درمان هماتوم بارداری...درصورتی که دکتری هیچ کارز نتونستن برام کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 110151 بازدید | 376 پست
 سرازین شدم بچه نچرخیده بود

ان شالله سالم و تندرست باشین

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر که رفع شدبراتون...من دوماه پیش براثر هماتوم و خونریزی زیاد توپنج ماهگی پسرم تنهام گذاشت...ن ...

نه عزیزم.قرار نیست همه بارداری ها مثه هم باشه.

توکل کن.

من از اولش گفتم اگه قرار بچه ای دنیا بیاد که فقط مایه دردسرم باشه،خدایا خودت بگیرش ازم.حکمتش رو قبول دارم.

ان شالله اقدام کن بدون ترس،و بدون خدا از همه داناتره.

برای هماتوم کار خاصی انجام دادید؟

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
نه عزیزم.قرار نیست همه بارداری ها مثه هم باشه. توکل کن. من از اولش گفتم اگه قرار بچه ای دنیا بیاد ...

سلام عزیزم

منم تو هفته 10 دچار خونریزی شدید شدم و سریع رفتم  سونو و متوجه وجود هماتوم به اندازه 44 میل و ضخامت 9 شدم 

دکتر بهم شیاف داد و استراحت مطلق

بعد از تقریبا 3 هفته لکه بینی دیدن بالاخره قطع شد و الان دیگه شیاف استفاده نمی کنم

الان هفته 16 هستم و هفته آینده باید برم سونو 

اونجا بهم میگن که رفع شده یا نه

میخوام بگم نشانه های رفع هماتوم چیاست؟ میشه بگید؟

خدایا ممنونم قدرت پذیرش نداشته هام رو بهم دادی
2731
نه عزیزم.قرار نیست همه بارداری ها مثه هم باشه. توکل کن. من از اولش گفتم اگه قرار بچه ای دنیا بیاد ...

دکترم بی تجربه بود,چوب اعتمادمو خوردم.از هفته8شیاف250برام نوشت شبی یکی درصورتیکه همه براشون400تجویز میشه به اضافه ی امپول پرولوتون یا پروژسترون توهفته های پایین

دیگه اینکه چون اولش لکه بینی نداشتم گفت نزدیکی مانعی نداره,رفت وامد حتی سفر مشکلی نداره.منم با دل خجسته کلی گشتم و زندگی عادی داشتم نزدیکی هم ک مطلقا نباید میشد داشتم,تااینکه یهو لکه بینی شروع شد و به مرور تبدیل ب خونریزی شد دکترمو عوض کردم احتیاطمو بیشترکردم.سه هفته استراحت مطلق شدم برام امپول نوشت با شیاف400.اما هرچی استفاده میکردم خونریزیم بندنمیومد که هیچ,,, بیشترم میشد بلاخره هم ازپا افتادم و بااون سرفه های لعنتی کیسه اب پاره شد😢😢😢

موندم واقعا که خدا نخواست یا کوتاهی خودم و قصور پزشکی بود؟ 

باید به او که همه چیز را میداند اعتماد کنیم و این تمام ماجراست....*اللهم صل علی محمد و ال محمد*

گلم لطف کن بنویس برای من وامثال من که ممکنه دچار هماتوم بشن و گذرشون به تایپیک شمابیفته ازاول باید دقیقا چکارکنیم که وضع بدترنشه,درسته همه چیز ب خواست خداست ولی خب باعلم به اینکه چ اقدامی انجام بدیم دیگه وجدانمون راحته ک هرکارازمون برمیومده انجام دادیم.شما حجم هماتومت خیلی بزرگ بود اما خدارو شکر تموم شد براتون...مطمعنا فشار  استرس زیادی هم روز وشب ب دوش کشیدی.ب امید خدا پسـرت و صحیح و سالم سر وقت خودش بغل بگیری 💐💐💐

باید به او که همه چیز را میداند اعتماد کنیم و این تمام ماجراست....*اللهم صل علی محمد و ال محمد*
سلام عزیزم منم تجربه ی مشابه داشتم خونریزی آبکی و شدید و تهدید به سقط و هماتمی که مرتب بزرگ میشد&nb ...

اناناس مگه گرم نيست؟تعجب كردم چون ميگن رحم و انقباض ميده و سقط اوره...

اناناس مگه گرم نيست؟تعجب كردم چون ميگن رحم و انقباض ميده و سقط اوره...

برای من برعکس میوه های سرد و قرمز رنگ مثل انار خونریزیم زیاد می کرد 

آناناس چون حالت ترمیم کنندگی داره و ویتامین‌ بالاست خوبه

قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
گلم لطف کن بنویس برای من وامثال من که ممکنه دچار هماتوم بشن و گذرشون به تایپیک شمابیفته ازاول باید د ...

ببخشید من به جای استارتر جواب میدم

اول از همه استراحت و استراحت حتی اگر مثل من کمک نداری همه چیزو رها کن و دراز بکش و هر کاری برات لذت بخشه انجام بده کتاب بخون قرآن و دعا دیدن فیلم و سریال و.... مرتب با جنینت صحبت کن بگو مواظبش هستی و دوستش داری و.... 

دعا کن خدا فرزند سالم و صالح و زیبا و آروم بهتون بده که روشنی چشمت بشه

توالت ایرانی، نزدیکی و پله خیلی مضر هستن

هرچند خیلی سخته اما سعی کن آرامشتو حفظ کنی استرس برای زن باردار سم هست

قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
سلام عزیزم منم تو هفته 10 دچار خونریزی شدید شدم و سریع رفتم  سونو و متوجه وجود هماتوم به انداز ...

رفع هماتوم فقط سونو نشون میده.چون ممکنه هماتوم باشه،ولی خون ریزی یا لکه بینی نداشته باشی.

ان شالله رفع شده.نگران نباش.

رفع هماتوم فقط سونو نشون میده.چون ممکنه هماتوم باشه،ولی خون ریزی یا لکه بینی نداشته باشی. ان شالله ...

ان شاء الله 

الان من شکمم کمی بزرگ شده یعنی جنین داره رشد میکنه

حالمم الحمدلله خوبه

لکه بینی و اینا اصلا ندارم

ان شاء الله آخر هفته میرم سونو آنومالی 

التماس دعا دارم 

خدایا ممنونم قدرت پذیرش نداشته هام رو بهم دادی
دکترم بی تجربه بود,چوب اعتمادمو خوردم.از هفته8شیاف250برام نوشت شبی یکی درصورتیکه همه براشون400تجویز ...

دکتر برای من شیاف نوشت،ولی ۲۴ تاش رو استفاده کردم،چون هیچ بهوبودی ندیدم توی استفاده کردنش.

امپول پورلوتون هم نوشت،ولی اگه جنین پسر باشه خوب نیست،به هر حال هورمون زنونست.از دکترم که پرسیدم،گفت اگه ناراحتی نزن.😐

راستش من توی تقریبا دو تا سه هفته،بااینکه خونریزی داشتم،لکه بینی داشتم،ولی سونو بهم گفت اندازه هماتوم همون قده،فقط کمی از ضخامتش کم شده بود،دکتر هم بهم گفت ادامه بارداریت ۵۰ ۵۰ هست،باور نمیکنی تو دلم چه خنده ای بهش کردم.گفتم تو به من میگی ادامه بارداریم چند درصده؟؟؟شما دکترایی که هنوز درمان هماتوم رو بلد نیستید منو ناامید میکنید؟؟؟؟

از مطب اومدم بیرون،گفتم خداجون،خودت دادی،خودت راه حلش رو جلوم بزار،البته اگه صلاحت موندن بچه هست.وگرنه راضی ام به رضای تو.

روحیم عالی بود،درصورتی که بقیه داغون بودن،ازشوهرم و مادر شوهرم و ....همه ناامید.

ولی من خوشحال و خندون.چون ایمان داشتم به اعتماد به خدا،و صلاحم رو از اون میخواستم.

اینارو گفتم که هم شما و هم بقیه بدونید،اول و اخر خداست.قصور پزشکی دخیل هست،ولی اعتماد که کنی به خدا،خودش هرجوری خیرت باشه رقم میزنه.

کسی که هماتوم داره،(من به شخصه از تجربم میگم)،نیاز به استراحت مطلق نیست.استراحتش نسبی باشه.

۱_چیز سنگین بلند نکنه،بخصوص بچه کوچیک اگه داره احتیاط کنه و بغل نکنه.مگه اینکه بشینه و بزارش رو پاش تو بغلش.

۲_در حد غذا درست کردن،هیچ مانعی نداره.

۳_خودش رو خسته نکنه.مثلا ظرف رو ایستاده نشوره،رو صندلی بلند بشینه،کم بشینه،تقسیم کنه کارهاش رو .

در کل فشار بهش نیاد.

حرص کار کردن نخوره،به هر حال شرایطش یه مدت اینجوریه،بعدش خوب میشه،باید بیخیال باشه.

جارو برقی یا به کل جارو نکشه،پون فشار میاره.

ظرفای بزرگ مثله قابلمه،که موقع شستن اب توش میره و سنگین میشه،نشوره.

پله خیلی کم استفاده کنه،ماشین تا جایی که میتونه سوار نشه چون تکون خوردن خوب نیست،اونم تو این خیابونای ما.

نزدیکی نباشه.

فعلا اینا یادمه.

و در اخر توکل و نذر به خیر آدم که هر چی هست فراموش نشه.

صلوات و سوره قدر به نیت حضرت فاطمه س خیلی خوبه.

و از نظر تغذیه،اب البالو،اب پرتقال،اب انار،اب فراوووووون...‌توت...چیزای که ویتامین سی دارن و خون رو رقیق میکنه،اینا عالیه.همشونم طبیعی باشه،نه کارخونه ای.

واسه من اب انار فوق العاده بود.

ان شاء الله  الان من شکمم کمی بزرگ شده یعنی جنین داره رشد میکنه حالمم الحمدلله خوبه لکه بینی ...

آره عزیزم.الحمدالله حالت خوبه.

ان شالله دست خیر بلند میشی.حتما بیا بهمون بگو در چه وضعی بود سونو.ممنون

دکتر برای من شیاف نوشت،ولی ۲۴ تاش رو استفاده کردم،چون هیچ بهوبودی ندیدم توی استفاده کردنش. امپول پو ...

۱۴ تا شیاف ،اشتباه نوشتم ۲۴ تا

دکتر برای من شیاف نوشت،ولی ۲۴ تاش رو استفاده کردم،چون هیچ بهوبودی ندیدم توی استفاده کردنش. امپول پو ...

,برام اونموقع سوال بود اگه خون رقیق شه جایی زخم باشه خب خونریزی بیشتر میشه ,خونریزیتون بیشتر نمیشد؟اب روزی چندلیوان میخوردین تقریبا,,, توی زمستون وبهار اب البالو و انارطبیعی ازکجا گیر اوردین😃یادش بخیر من چقدر ویار البالو داشتم