2733
2734

بچه ها من يه برادر دارم خيلي ماااه

خوشتيپ، خوش اخلاق، با سواد، بشدتتت فهميده و عاقل، شغل خوب

خلاصه هيچي كم نداره

همين خصوصياتش باعث شد ما اوايل يكم سخت گرفتيم براي ازدواجش و زياد به دختراي دو رو برمون فكر نكرديم 

البته خودشم اصلا علاقه به ازدواج نشون نيمداد و از زيرش در ميرفت بخاطر كارش كه ميخواس كاراشو رو به راه كنه بعد ازدواج كنه

از طرفي دانشگاهش و شغلش جوري بوده كه زياد با دخترا ارتباطي نداره كلا مردونه س محيطش

و اهل اينكه تو خيابون سر راه كسي رو بگيره و اشنا بشه هم نيست بيشتر ازدواج سنتي دوست داره ( البته دوستاني هم داشته ولي به هر دليل براي ازدواج انتخابشون نكرده)

و اين كارو به ما سپرده كه يه مورد مناسب با توجه به سليقه ش كه دستمونه براش پيدا كنيم

ولي متاسفانه دورو برمون هرچي چشم ميچرخونيم مورد مناسبي نيست

همه يا سنشون كمه يا با سليقه ي خودش جور نيستن و خلاصه استرس شديد مارو فراگرفته كه نتونيم به موقع وظيفه اي كه بهمون محول شده رو انجام بديم و براش دير بشه الان حدودا ٢٩ سالشه

خيلي سخته بچه ها روزي نيست كه به اين مساله فكر نكنيم كلا الان دغدغه ي زندگي ما شده ازدواج برادرم 

تو مجالس عروسيا باشگاه ارايشگاه همه جا ما حواسمون فقط به دختراس

نشناخته ام كه نميشه كه كسي رو معرفي كرد 

تو يه برخورد ادم شناختي پيدا نميكنه

شما جاي من باشيد چه ميكنيد واسه اين برادر عزيزتر از جانتون كه خوشبختيش ارزوتونه

واقعا مستاصل شدم

خدا جونم مواظبش باش، میدونی که همه ی زندگیمه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودش پیدا کنه بهتره ها😐

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2738

باهات موافقم پسر زن دادن خيلي سخته.بايد به اينور اونور بسپاري ببيني كسي سراغ نداره ما اينقدر خواستگاري ميرفتيم همه اوضاعا داغوووون.فقط خيلي چشمتونو باز كنين هركسي رو قبول نكنين.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

بهتره یه ختم بسم الله برداری بعدم باتوکل بخدا پاپیش بذارین ازدواج همش قسمتیه فقط دعاکنین خوبش نصیبش بشه

۲۱ماه اقدام....به امیداینکه این ماه باردارشم و از خونه تکونی فرار کنم....خدایا چندساله دارم میگم انشالله سال تحویل ۳تایی میشیم پس ناامیدم نکن توکه میبینی غریب و بیکسم....امیدم به تو ...من حتما حتما تا اردیبهشت طبیعی باردارمیشم بگو انشالله...😍دوست گلم یه صلوات مهمونم کن

خاستگاری زیاد برین حرف بزنن آشنا بشن تحقیق کنید.ولی تو انتخاب عجله نکنید

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
2706