2737
2734
سلام مهرناز جان چه اسامی قشنگی به بچه ها معرفی کردی. من الان چند ماهه که دارم در اینترنت دنبال اسم می گردم ولی نتونستم منبع خوبی پیدا کنم .

میشه لطفا اسم دختر به این سه تا مفهوم که میگم اگر به نظرتون میرسه برام بنویسید:

1-زندگی
2-فرشته
3-هدیه

خیلی از لطفتون ممنون میشم.

ازتون خیلی ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آمی جون به نظر من آرمین بهتر از بهزاده البته این نظر منه.اگه اسامی بیشتری میخوای میتونی توی همین تاپیک کلی اسم پسرونه پیدا کنی.
جور می کند خدا در و تخته را با هم. آنطور که تو و مرا... تو خاطره ساز و من خاطره باز
2731
2738
بی بی مد با لباس های قشنگ برای دخمل و پسمل های قشنگ به روز شد

تند تند سر بزنین....مدل ها محدوده و زودی تموم میشه

www.babymode.persianblog.ir
الهی مادرم را از ان کسانی قرار بده که آتش به انها خواهد گفت گذر کن همانا نور تو نور مرا خاموش کرد.بهشت به او خواهد گفت وارد شو که همانا دلتنگ تو بودم قبل از انکه حتی ببینمت...
ممنون مهرناز جون از راهنماییت. یه جورایی خیالم راحت شد من و همسرم هم اسم اهورا را بیشتر دوست داریم اما من فقط یه مشکل دارم اونهم اینه که مخففش بد میشه و ممنکنه بعدا توی مدرسه مسخرش کنن پسرمو. نظر شما چیه ؟؟؟؟
سلام مهرناز جون من هفته 23 بارداری رو سپری میکنم و یک دختر کوچولو مهمون دلم هستش

به نظرتون اسم آیسا چه جور اسمی هستش؟؟؟
یا اگر اسم دیگه ای مد نظرت هست بهم بگو عزیزم
می خوام تلفظش ساده باشه و معنی دار باشه و کوتاه و شکیل باشه.
وقتی کوچولو هست دخترم رو ملوس نشون بده وقتی هم بزرگ شد مایه خجالتش نباشه.
خودم تا الان از بین ترنم و آیسا اسم آیسا رو انتخاب کردم. نظرت چیه؟؟؟
رنگین کمان پاداش کسی است که تا آخرین قطره زیر باران می ماند.
اوریا جان اگه خودتون از اول درست صداش کنید و اجازه ندید کسی حتی نزدیکترین افراد به شما هم اسم پسر گلتو مخفف کنن دیگه اسمش جا میفته و کسی نمیتونه اینکارو بکنه در ضمن عزیزم اهورا مخفف هم نمیشه مثلا مخففش چی میشه؟!!!!! خیالت راحت باشه خانمی نمیشه مخففش کرد خیلی هم زیبا و بامعنیه مبارکش باشه:))))))))
جور می کند خدا در و تخته را با هم. آنطور که تو و مرا... تو خاطره ساز و من خاطره باز
ترنم جان به نظر من هم ترنم خیلی زیباست هم آیسا با این تفاوت که ترنم ریشه عربی داره و آیسا ریشه ترکی فارسی که آی ترکی هست به معنی ماه و سا هم فارسی به معنی مانند و آیسا میشه مانند ماه. اگه اسامی بیشتری میخوای میتونی توی همی تاپیک کلی اسم دخترونه پیدا کنی امااگه اسمی به دلت ننشست دوباره برام پیام بذار تا بیشتر کمکت کنم.
2706