2737
2739

سلام بنظرم اسم دلسا.هیلدا.سوفیا. آدرینا.آرینا.آرمیا.آرتا.آریو.آرمانا.آرمان.ماهان.مهبد.ماهبد.ماه گل.لینا.آهو.آرمینا.آرسام.آرشام.آنام.آنیل.آیسل و اسم خودم ک آرزو هستش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام من اسم دخترم پانیسا هست والان دنبال اسم پسرانه که هماهنگ با اسم پانیسا باشه میگردم البته جدیدباشه اسامی اسمهایی که تو گوگل با پ شروع میشدن رو دیده ام مورد تاییدم نبودن توووو روخدا کمک کنید خسته شدم دیگه😂😂😁‌سخــــته انتخاب اسم برای بچه دوم 

2738

سلام مامان های گل منم اسم دختر می خوام جدید فارسی و خوش معنی اسم پسرم آرتین هست البته مهم نیست که به آرتین بیاد فقط قشنگ باشه خودم آترینا و آیرین و آنیسا خوشم می یاد آنیکا هم بدم نمی یاد به نظرتون آترینا خیلی شبیه آرتین نیست قاطی می شه 

سلام مامان های گل منم اسم دختر می خوام جدید فارسی و خوش معنی اسم پسرم آرتین هست البته مهم نیست که به ...

چرا به نظرم خیلی شبیهه و قاطی میشه.

از بین این اسما که گفتیم آیرین به نظرم قشنگتره. آرنیکا هم بد نیست.

چرا به نظرم خیلی شبیهه و قاطی میشه. از بین این اسما که گفتیم آیرین به نظرم قشنگتره. آرنیکا هم بد نی ...

عزیزم اسم پیشنهادی نداری آیرین کردی هست من گرد نیستم فقط مشکلش آینه 

عزیزم اسم پیشنهادی نداری آیرین کردی هست من گرد نیستم فقط مشکلش آینه 

آره خب کردیه. 

آرتین اسم قشنگیه، پیشنهادای من که یه کم به آرتین بیاد:
آرمیتا، آرشیدا، راشین، سروین، پارمین، رونیکا

2706