2737
2734

یه جراحیه سخت انجام دادم بیهوشیم ۱۲ ساعت با دوز بالا بوده الان همه ی مو و مژه و ابروهام شدییید میریزه چیکار کنم 😭😭

یه ریمل ک تموم شده رو قشنگ‌بشور ک سیاهیاش کامل بره.توش روغن کرچک بریز هر شب قبل از خواب و هرروز صبح هم به مژه هات بزن هم ابروهات

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ممنون اثر گذاره خودتون نتیجه گرفتین؟؟

آره خیلی خوبه.من مژه هام بلندو فره ولی کم‌پشت یه مدتم هم مژه هام میریخت هم ابروهام.استفاده کردم خیلی خوب بود.ضخیم تر و پرپشت تر شد

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
آره خیلی خوبه.من مژه هام بلندو فره ولی کم‌پشت یه مدتم هم مژه هام میریخت هم ابروهام.استفاده کردم خیلی ...

منم دقیقا مژه هام بلند و فره ولی کم پشت و الانم ریزش شدید

ممنون اثر گذاره خودتون نتیجه گرفتین؟؟

منم همین جای ریملو،توش روغن سیاهدونه ریختم،دو هفته اس هر شب قبل خواب میزنم

هم پرپشت تر شده،هم تیره تر

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱