2733
2734

قد بلند فقط اونجاش بده که سایز پات بالاست😆البته وقتی فهمیدم سایز پای اکثر مدلای معروف ۴۱-۴۲ کلی ذووق کردم🤤من خودم سایزم ۴۰.البته کتونیام سایز ۳۹😍قدمم ۱۷۶🤤کیا هم سایز منن؟

کفشم پاشنه ش ۵-۶

بنظرتون خوبه؟پوشیدم خیلی نیومد رو قدم

عکسشو نگین بفرست چون الان تو راهم😆

من قدرم از شما 10 سانت کم نره شماره پام همینه

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب صبر میکردی وقتی رسیدی تاپیک میزدی😶

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2738

اون بالا به خدا نزدیکی برامون دعا کن 😃 

منم بلندم البته 170 سایز پام 40 تا حالا کفش پاشنه بلند نگرفتم خیلی میرم بالا

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
اون بالا به خدا نزدیکی برامون دعا کن 😃  منم بلندم البته 170 سایز پام 40 تا حالا کفش پاشنه بلن ...

نه اتفاقا فک میکنیییی

من که یه تیم برلند پام بود کفشو ک پوشیدم با لژ تیمم یه اندازه بود والا 

2706