2737
2739

من 

حواسمان هست به این رک بودن هااا.....                    حواسمان نیست که چه راحت با حرفی که در هوا رها میکنیم......چگونه یک نفررابه هم میریزیم ..چندنفررابه جان هم میریزیم ..چه سر خوردگی ها یا دلخوریها به جای میگذاریم..چقدرزخم میزنیم ..حواسمان نیست که مامیگوییم ورد میشویم ومیگذاریم به پای رک بودنمان اما کسی ممکن است گیر کند... بین کلمه های ما ...وبین قضاوت های ما بین... برداشت های ما ...دلی که میشکنیم ارزان نیست....🧡💚🖤                               

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من انجام دادم از هفته قبل و دقیقا از روز اول تاثیرش دیدم و دارم به آرامش میرسم اگر دوست داشتید و حاجت داشتید حتما انجام بدید سخت نیس شاید روزی ۲ دقیقه وقت بگیره و فقط ۱ هفته س

2728
2738
ببین من نفهمیدم میشع توضیح بدی

عزیزم از امروز که چهارشنبه تا هفته بعد ذکر روزا یه هفته که نوشته هر کدوم ۱۰۰ تا در روز خودش میزنی بعدش چهارشنبه دیگه مثل الان من به ۱۳ نفر معرفی میکنی دیگه ذکر نمی خوانی چهارشنبه سوم انشالله به همون نیتی که ذکر گفتی حاجت میگیری

2706