2733
2739
عنوان

تست پاپ اسمیر زگیل تناسلی رو معلوم میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 31 پست
من بچه ندارم اما دکتر گفت هر خانمی ک شوهر داره باید سالی یه بار انجام بده اما خیلی خجالت میکشم برم

آره واسه خانوما واجبه 

من اگه خالم دور از جون شما وبقیه سالی یبار تست پاپ اسمیرشو میداد الان دچار سرطان نبود یا حداقل زودتر میفهمید انقد عذاب نمیکشید 

برید انجام بدین ترس نداره

منم خیلی خجالت میکشیدم برای عفونت میخواستم برم شوهرم یکم بام صحبت کرد منم خجالتو گذاشتم کنار رفتم ...

احساس میکنم دکتر اونجامو مسخره میکنه نمیدونم چرا🙈

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره واسه خانوما واجبه  من اگه خالم دور از جون شما وبقیه سالی یبار تست پاپ اسمیرشو میداد الان د ...

وااای ....خدا شفا بده 

آره دوست دارم برم اما خیلی خجالت میکشم

2728
خحالت نداره اونا کارشون همینه روزی صدتا میبینن😅😅 بعد اگه خاستی بری باید ۳ روز نزدیکی نکنی پماد و ...

جدی؟خوب شد گفتی نمیدونستم

ممنون

نه بابااااااا دکترا انقددددر دیدن که براشون کاااااملا عادیه اصلا به این چیزا فکر نکن به سلامتیت فک ...

آره واقعا راست میگی

باشه عزیزم رو خودم باید کار کنم

2740
خجالت نداره اونا کارشون همینه روزی صدتا میبینن😅😅 بعد اگه خاستی بری باید ۳ روز نزدیکی نکنی پماد و ...

عزیزم دوش واژینال چیه؟؟

بعضیا وسواس دارن دوش آب رو مستقیم میگیرن  یا شستن بیش از حد

آها...ضرر نداره آب بره تو رحم و واژن؟؟

درد که داره. خود پاپ اسمیر که درد نداره ولی اون دستگاهی که وارد بدن میکنند و فشار میدن تا به دهانه رحم دسترسی پیدا بشه برای من که واقعا درد داره.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
درد که داره. خود پاپ اسمیر که درد نداره ولی اون دستگاهی که وارد بدن میکنند و فشار میدن تا به دهانه ر ...

واقعا؟؟من خیلی ترسوام چکار کنم

واقعا؟؟من خیلی ترسوام چکار کنم

ببخشید راستش این حرفها رو لوس بازی میدونم!

واجبه که بری و باید بری. همین

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
ببخشید راستش این حرفها رو لوس بازی میدونم! واجبه که بری و باید بری. همین

حق داری اما بخدا من اصلا دختر لوسی نیستم اما خیلی ترسوام از بچگی همینطوری بودم بخاطر ترس زیادیم بعضی جاها و موقع ها اذیت میشم

2706