2737
2734

خانم مو فيكس كردم

كارامم رو رواله

فقط نميدونم ١٠،١٥روز بعد زايمان احوالاتم چ شكليه

شما چ جوريا بودين

كمك دست دارم واس مراسممم

اما ميترسم بازم

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که عالی بودم . وقتی از اتاق زابمان با پاهای خودم امدم بیرون مامانم شاخ دراورده بود وقتی ام امدیم خوخم داداشم به مامانم می گفت این که حالش خیلی خوبه بیا بریم خونه نمی خواد پیشش بمونی

2731

مهم حال روحیته، مثلا من به شخصه باید بعد زایمان دورم خلوت باشه.

حتی گوشیم اطرافم نباشه

چون خیلی شنیدم از دوستام‌ که مثلا تا چند روز‌بعد زایمان صداها تو‌گوششون می پیچیده یا سر و صدا اذیتشون می‌کردن و اینا، به همین خاطر خودم رعایت می کنم

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
من که عالی بودم . وقتی از اتاق زابمان با پاهای خودم امدم بیرون مامانم شاخ دراورده بود وقتی ام امدیم ...

واي چ عالي

انگيزه گرفتمممممممممممممم

بخيه اذيت نميكرد؟

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی…
2738
واي چ عالي انگيزه گرفتمممممممممممممم بخيه اذيت نميكرد؟

نه جوجم انقدر ماه بود و هست که نگو تو بیمارستان که اصلا گریه نکرد سریع هم سینه امو گرفت و شیر خورد انقدر اروم بود مامانم کلا تو بیمارستان خوابید خونه ام امدیم اصلا گریه نمی کرد کلا همش شیر می خورد می خوابید . ان شالله نی نی شما هم همین طور میشه

اخه نذر بوده😕

پس حواست باشه هرکسی بچتو بغل نگیره  و ببوسه یهو دیدی یکی سرما خوردگی کوچیک داشت و به بچه سرایت کرد ...این اتفاق برام افتاد و بچه کوچیکم سرما خورد از بعدش نگم برات 😥یکی رو فقط بذار برای نگه داری بچت ..حالتم تااونموفع خوبه نگران نباش

....

من سر بچه اولم روز اول ماه رمضون زایمان کردم روز ۱۴ماه رمضون که شب تولد امام حسن بود مولودی گرفتم تازه من سزارینم بودم خیلی ام کار خوبی کردی مارو هم دعا کن عزیزم 

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *

من یازده روزه زایمان کردم.

خداروشکر خون ریزیم تموم شده و بخیه ها هم چون از روز اول رعایت کردم تقریبا خوب شده و درد کمی داره

من اصلا ننشستم، بچه رو هم خوابیده شیر میدادم. روزی پنج شیش بار هم سشوار میگرفتم.

ان شالله زایمان راحتی داشته باشی و مراسمت هم به خوبی و خوشی بگذره

من که ولیمه دخترمو گذاشتم چهل روزگیش که میشه  مبعث بگیرم. هم دخترم سرحال شده تا اون موقع هم خودم

درست زمانی که بین همه ی اگر ها و باید و شاید ها و چون ها و چرا ها،مصصم می شوی بنشینی بر سر سجاده ی مهرش و از خدا نام مادر را التماس کنی .... و بعد خدا منتش را ... نعمتش را.... در حقت تمام کند و نام زیبای مادر را برازنده ی باقی اسمت کندقصه ی روزهای تنهاییت تمام می شودیکی می آید که تو،  به لطف بودنش بهترین حس ها را تجربه می کنی و به ضمانتش وامِ مادرانگی می گیری  خدایاشکرت  
2706