2733
2734

من فعلا بچه نمیخام دارم ،

یه ماهه که از قرص استفاده میکنم هم طبیعی ،،

میخام دسگاه بزارم منو میترسونن ینی خطرناکه 

الان کمرم درد میکنه ۲۱بهمن پریود شده بودم ،باز حامله نباشم؟؟

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
وقتی قرص میخوری دیگه چطوری حامله هستی آخه؛من روش جلوگیریم قرص چون مث شما توهم بارداری دارم همیشه نمی ...

خب شیرمیدم میترسم ،زود باردار شم

ینی باقرص نمیشه؟خیالم راحت

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
عزیزم چرا دستگاه خطرناکه؟ من 7 ساله ای یو دی دارم

اخه میگن نباید سنگین بلند کنی بچم یه سالشه همش تو بغله ینی میشه بزارم ؟

من هیچوقت به قرص اعتماد ندارم چون چند تا اطرافیانم رو‌دیدم با وجود مصرف قرص باردار شدن

خودم ‌واسه جلوگیری فقط کا ن د و م استفاده میکنیم مطمئن و بی دردسر تازه واسه جلوگیری از بیماریهای جنسی عالیه

من هیچوقت به قرص اعتماد ندارم چون چند تا اطرافیانم رو‌دیدم با وجود مصرف قرص باردار شدن خودم ‌واسه ج ...

باورت میشه من قرص و ک ا ن دومو طبیعی رو باهم انجام میدم

2738
اخه میگن نباید سنگین بلند کنی بچم یه سالشه همش تو بغله ینی میشه بزارم ؟

نه عزیزم فقط یک ماه اول باید مراعات کنی. بعدش دیگه راحتی. منم پسرم 8 ماهه بود گذاشتم همشم تو بفلم بود. فقط پیش یه ماما یا دکتر با تجربه برو که برات خوب بزاره

باورت میشه من قرص و ک ا ن دومو طبیعی رو باهم انجام میدم

دیگه بدبخت شوهرت چی میکشه از دستت دختر 

بیخیال انقدر به خودت استرس نده عزیزم اگه کاندوم استفاده میکنی مجبور نیستی انقدر قرص بخوری خیلی عوارض داره تا

از نظر من مطمئن ترین روش باریسک کمتر از یک درصد آیودی میرناست

این آیودی رو دکترم پانزده سال پیش بهم معرفی کرد و من دو دوره پنج ساله گذاشتم و واقعا راضی بودم

هزینه اش به نسبت روشهای دبگه بیشتره ولی دیگه خیالم راااحته

إلهي و ربي من لي غیرك
نه عزیزم فقط یک ماه اول باید مراعات کنی. بعدش دیگه راحتی. منم پسرم 8 ماهه بود گذاشتم همشم تو بفلم بو ...

اره میزارم حتما ممنونم 

از نظر من مطمئن ترین روش باریسک کمتر از یک درصد آیودی میرناست این آیودی رو دکترم پانزده سال پیش بهم ...

ینی به دکتر اسمشو بگم همینومیزاره برام

دیگه بدبخت شوهرت چی میکشه از دستت دختر  بیخیال انقدر به خودت استرس نده عزیزم اگه کاندوم استفاد ...

بخدا اونقد دست تنها موندم از بچه داری خستم ،واقعن میترسم ازبارداری

2706