2733
2739

هفته ششم بارداریم هنوز قلب جنین تشکیل نشده دشدش هم نسبت به سن حاملگی کمتر هست خونریزی دارم یعنی امیدی نیست کسی تجربه داره کمکم کنه😣😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نشاسته بریز رو اب سرد هم بزن غلیظ بخور کمرتو سفت میکنه از سقط جلوگیری میکنه درجا

فقط اصلا خودت از جات بلند نشو بطور کامل استراحت مطلق داشته باش

خواب دیدم برگشتی پاشدم صدقه دادم    

کاملا استراحت کن، فقط برا کارای ضروری پاشو

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
نشاسته بریز رو اب سرد هم بزن غلیظ بخور کمرتو سفت میکنه از سقط جلوگیری میکنه درجا  فقط اصلا خود ...

همون دیگه کسی ندارم کارام رو بکنه مجبورم خودم بلند بشم کارامو بکنم مردا هم که حالیشون نیست فقط فکر خودشونن😐🙁

2740
کاش میتونستم ولی بالاخره غذا درست کردن و ضرف شستن و کارای خونه رو باید انجام بدم تازه رانندگی هم میک ...

خب دیگه نباید ، این چند هفته خیلی مهمه تا وقتی تکلیفت معلوم شه ، خونه مامانت نزدیکت نیس که بری اونجا

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
همون دیگه کسی ندارم کارام رو بکنه مجبورم خودم بلند بشم کارامو بکنم مردا هم که حالیشون نیست فقط فکر خ ...

نه اصلااااا  اصللاا بلند نشو یکیو بیار پیشت ولی اصلاحرکت نداشته باش.همین نشاسته ک گفتم روزی چندتا لیوان بخور من خودم ازش معجزه دیدم منم مثل توبودم اما من کامل استراحت کردمو نشاستع خوردم 

فقط واسه دستشویی رفتن پامیشدم خیلی راه رفتن بده

خب دیگه نباید ، این چند هفته خیلی مهمه تا وقتی تکلیفت معلوم شه ، خونه مامانت نزدیکت نیس که بری اونجا

خوشبحالت تا اخرای بارداریت زیاد نمونده😕😕

متاسفانه پدر و مادرم فوت شدن غریبم کسی رو ندارم همسرم هم خیلی خونسرده 😐😔

2706