2737
2734

دوستان کسی بچه اش رو خارج از کشور بدنیا آورده؟ برای سفر به ایران براش پاسپورت ایرانی‌گرفتید؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چرا با سفارت ایران تماس نمیگیرید؟ میدونم که بزرگسال ها حتی اگر پاسپورت جای دیگه هم داشته باشند باید ...

با امور کنسولی چندین بار تماس گرفتم ولی  تلفن ها رو جواب نمیدن،  آخه هنوز نوزاد به سن قانونی نرسیده نمیدونم پاسپورت واسش صادر میکنن یا نه

2740

سلام، آره عزیزم. نوزاد برای ورود به ایران باید مدرک شناسایی ایرانی داشته باشه .برای صدور پاسپورت، شناسنامه لازمه یعنی هم باید شناسنامه ایرانی براش بگیرید هم پاسپورت ایرانی

مهربانی را اگر قسمت کنیم،‌من یقین دارم به ما هم می‌رسد.

سلام عزیزم از شخصی پرسیدم

خیر اگه به سن قانوس نرسیدن مدارک قانونی که نشون میده ایشون وابستگی به کشور مبدا دارن رو همراه یه نامه درخواست به کنسولگری ببرید و مشاور ارشد اونجا نامه معرفی براتون صاور میکنه که با اون میتونید راحت از اداره ثبت احوال ایران گذرنامه مادر بگیرید

دوستم تو این اداره هست و اطلاعاتش دقیقه اما بازم از اپراتور کنسولگری یا دفتر حافظ منافع بپرسید

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...
سلام، آره عزیزم. نوزاد برای ورود به ایران باید مدرک شناسایی ایرانی داشته باشه .برای صدور پاسپورت، شن ...

مرسی از اطلاعات خوبتون،  شناسنامه  ایرانی رو که حتما میگیریم پس یعنی برای نوزاد پاسپورت ایرانی هم صادر میکنن

ببخشید اگه سوالام مسخره است ولی عکس هم میخواد؟؟؟؟

مرسی از اطلاعات خوبتون،  شناسنامه  ایرانی رو که حتما میگیریم پس یعنی برای نوزاد پاسپورت ای ...

آره عزیزم، من همه این مراحلو به تازگی گذروندم.عکس هم لازمه.

مهربانی را اگر قسمت کنیم،‌من یقین دارم به ما هم می‌رسد.
سلام عزیزم از شخصی پرسیدم خیر اگه به سن قانوس نرسیدن مدارک قانونی که نشون میده ایشون وابستگی به کشو ...

سلام گلم مرسی خیلی لطف کردی که پرسیدی، مدارکی که نشانه وابستگی به ایرانه چی میتونه باشه؟ احتمالا  منظورتان پاسپورت و شناسنامه پدر که ایرانیه؟ 

متاسفانه امور کنسولی خیلی بد جواب تلفن رو میده شاید مجبور بشیم حضوری بریم 

مرسی از اطلاعات خوبتون،  شناسنامه  ایرانی رو که حتما میگیریم پس یعنی برای نوزاد پاسپورت ای ...

برادر زاده منم خارج بدنیا اومد .برای اون هم شناسنامه و هم پاسپورت ایرانی گرفتن تا بتونه بیاد ایران .عکس هم گرفتن برا پاسپورت .از سفارت ایران توی اون کشور باید اقدام کنی

خدایا مواظب عشقام باش 💖💖👼👨‍💼
2706